Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszra gondoljak? Ti ezt...

Rosszra gondoljak? Ti ezt hogyan értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Párommal minap beszélgettünk, egy rég betegségéről, amire mái napig nem jöttünk rá honnan volt. Jött és ment. x év elteltével is azt vallja, hogy talán jobb lett volna, ha megcsalt volna, mert akkor tudott volna magyarázatot adni erre az egészre, de így nem tudja, hogy mire gondolhatok. Bántja, mert nem tudja megmagyarázni mi volt, így csak az övtáskára tudunk gondolni. Nyár volt, meleg. Felhozódott ez a téma, és rákérdeztem, ha úgy adódna elmondaná e nekem, ha megcsalna. Annyit mondott rá, hogy észre venném.

Nem tudom, de valahogy én nem ezt akartam hallani. Valami olyasmire gondoltam, hogy úgysem tudná megtenne, vagy valami ilyesmi.

Most gondolhatok arra, hogy én jobban szeretem, mint ő engem, mert én tuti nem tudnám megtenni.

Lehet hogy ő sokkal könnyebben megtenné mint gondoltam, elmondaná egyáltalán?


2010. dec. 22. 09:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
wow látom sikerült az egyik válaszolónak dekódolni a kérdésed ;)
2010. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

11:48-as

Nem gondolod komolyan, hogy anyaszült meztelen egy övtáskával a derekán szaladgál az utcán?

Milyen egy elvetemült perverz ember lehetsz ha ilyenekre gondolsz?

2010. dec. 22. 12:07
 33/39 A kérdező kommentje:
Ez szerintem logikus, hogy volt alatta nadrásg is, az övtáska csak rásegített a bepállásba.
2010. dec. 22. 12:08
 34/39 anonim ***** válasza:
A megfogalmazásod téged minősít, nem engem...
2010. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nekem ez meggyőzőbb érv, mint egy semmitmondó bók.
2010. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Oké
2010. dec. 22. 13:07
 37/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz,hogy tudjunk segíteni,írd le részletesen mi volt az övtáskában,azt tudnunk kell a pontos diagnózishoz.Nem mindegy milyen erővel nyomódott a párod hasaaljához.
2010. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ne erőltessük. HA valakit még érdekel a kérdésem, és nem érti, (gyengébbek kedvéért)az olvassa el 11:16-os válaszoló válaszát. Pont ez lett volna a kérdésem.
2010. dec. 22. 13:22
 39/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kérdezőnek vannak gondjai,hanem azoknak akik akadékoskodnak..Teljesen érhetően tette fel a kérdést,semmi gond nincs vele,inkább a ti szövegértéseteket kellene fejleszteni,mert eléggé a béka segge alatt van..
2010. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!