Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszra gondoljak? Ti ezt...

Rosszra gondoljak? Ti ezt hogyan értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Párommal minap beszélgettünk, egy rég betegségéről, amire mái napig nem jöttünk rá honnan volt. Jött és ment. x év elteltével is azt vallja, hogy talán jobb lett volna, ha megcsalt volna, mert akkor tudott volna magyarázatot adni erre az egészre, de így nem tudja, hogy mire gondolhatok. Bántja, mert nem tudja megmagyarázni mi volt, így csak az övtáskára tudunk gondolni. Nyár volt, meleg. Felhozódott ez a téma, és rákérdeztem, ha úgy adódna elmondaná e nekem, ha megcsalna. Annyit mondott rá, hogy észre venném.

Nem tudom, de valahogy én nem ezt akartam hallani. Valami olyasmire gondoltam, hogy úgysem tudná megtenne, vagy valami ilyesmi.

Most gondolhatok arra, hogy én jobban szeretem, mint ő engem, mert én tuti nem tudnám megtenni.

Lehet hogy ő sokkal könnyebben megtenné mint gondoltam, elmondaná egyáltalán?


2010. dec. 22. 09:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értem miről beszélsz, de tényleg..milyen betegség, mi van, mi van????
2010. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

övtáska, meleg, megcsalás a téma.

betegség=nemi

2010. dec. 22. 09:59
 3/39 anonim ***** válasza:
Mi bajod? Ha ennyire világosan beszéltek otthon is, akkor nem csoda, ha nem értitek egymást. Fogalmazz konkrétan, mondd ki amit gondolsz, pontos szavakat használj! Nevezd meg a betegséget. És milyen övtáska?
2010. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
nem értem.. Oo
2010. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%

Túlagyalod a dolgokat.

1. ha őt kérdezed, akkor az ő válsza a jó neked, azért kérdezed. aMIT MONDD AZ JÓ. hA MAGADAT AKARNÁD HALLANI, MAGADAT KÉRDEZNÉD.


2. felejtsd el az x évvel ezelőtti dolgokat és ne emlegesd őket soha!Minek?


3. Ha arra vagy kíváncsi, szeret-e azt kérdezd meg!

És nem kell összeméregetni.


4. Egymást szerető párok közt nem merül fel a megcsalás lehetősége - mert minek. Sértő ezt feltételezni róla.


5.Fogadd el az ő szeretetét, úgy ahogy van. Ne azt csináld, hogy elképzelsz valamit, aztán sírsz utána! Senki sem szerethet úgy , mint te magadat. Ő az ő módján szeret, azt fogadd el.


6. Ha megcsalna, észrevennéd, nem kell kérdezgetni.


7. Betegség neve, diagnózisa?


8. Ki a meleg?

2010. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Régen volt egy nemi betegsége, ami elmúl kb 1 hét alatt, és nem tudtuk, hogy honnan kapta el. Mivel nyár volt, meleg volt arra gondoltunk, hogy talán az övtáska alatt bepállot neki, és azért olyan, mivel a megcsalára nem tudta fogni, csak erre gondoltunk, hogy ki pállott. Erre mondta, hogy talán hagy megcsalt volna, akkor tudott volna nekem rá magyarázatot adni, de így nem. Bántja, mert nem tudja mire gondol. Hiszek e neki vagy sem.

Vili?

2010. dec. 22. 10:07
 7/39 A kérdező kommentje:
"Nem tudja mire gondolok." /Bocs/
2010. dec. 22. 10:10
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
De az eszetekbe sem jutott,hogy máshonnan is összeszedhet egy ilyet? Pl. nyilvános wc, koszos kézzel fogja meg a kukiját stb. Nekem egyszer mondta a nőgyógyászom, hogy akkora tévhit, hogy a férfiak fertőzést csak nemi úton szedhetnek össze. Bár honnan összeszedhette ő is!
2010. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
én még azt se vágom hogy a kérdező fiú e vagy csak egy szőke
2010. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
De ezért is nem fírtatom a dolgot, csak jobban esett volna azt hallani tőle, hogy ő nem is lenne képes megcsalni. Vagy ez csak a női naivitás hozza ki belőllem?
2010. dec. 22. 10:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!