Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszra gondoljak? Ti ezt...

Rosszra gondoljak? Ti ezt hogyan értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Párommal minap beszélgettünk, egy rég betegségéről, amire mái napig nem jöttünk rá honnan volt. Jött és ment. x év elteltével is azt vallja, hogy talán jobb lett volna, ha megcsalt volna, mert akkor tudott volna magyarázatot adni erre az egészre, de így nem tudja, hogy mire gondolhatok. Bántja, mert nem tudja megmagyarázni mi volt, így csak az övtáskára tudunk gondolni. Nyár volt, meleg. Felhozódott ez a téma, és rákérdeztem, ha úgy adódna elmondaná e nekem, ha megcsalna. Annyit mondott rá, hogy észre venném.

Nem tudom, de valahogy én nem ezt akartam hallani. Valami olyasmire gondoltam, hogy úgysem tudná megtenne, vagy valami ilyesmi.

Most gondolhatok arra, hogy én jobban szeretem, mint ő engem, mert én tuti nem tudnám megtenni.

Lehet hogy ő sokkal könnyebben megtenné mint gondoltam, elmondaná egyáltalán?


2010. dec. 22. 09:56
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
az hogy"ott" az kicsit tág fogalom. Pláne bezavar a táska..
2010. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

ez volt?

Húgycsőgyulladást okozhatnak baktériumok, gombák vagy vírusok.A húgyutakba vagy a húgycső nyílásán át kerülnek be a kórokozó mikroorganizmusok, és haladnak akár egészen a vesemedencéig (ez az ún. felfelé terjedő fertőzés) vagy a vérárammal a vesén keresztül. Ezek a betegségek nem ritkák, nőkben sokkal gyakrabban jelentkezik az anatómiai viszonyokból adódó különbségek, elsősorban a rövidebb húgycső miatt. Általában enyhe tünetekkel jelentkezik. Férfiaknál a húgycsőgyulladás első jele általában a húgycsőből észlelt folyás, amely gonorrhoeás fertőzés esetén gennyes. További tünetek közé tartozik a vizeléskor jelentkező fájdalom, égető érzés, a gyakori vizelési inger.

2010. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
A bőr volt rajta kisebesedve, és nem tudta felhúzni, mert fájt neki. Talán fityma szűkület? De az is kisebesedéssel jár?
2010. dec. 22. 10:59
 24/39 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell amiatt aggódnod,hogy kevésbé szeret téged,mint te őt.Azt mondta,hogy észrevennéd,ha megcsalna..szerintem ez egy teljesen jó válasz.Tény,hogy minden nő azt hallaná szivesebben,hogy "soha nem lennék képes megcsalni téged,kicsim" bla bla,de ez egy teljesen jó válasz volt rá.Nem csalna meg téged.:)


A betegségről pedig annyit,hogy x éve történt,még azóta is veled van,szeret téged.Az sem biztos,hogy nemi betegség volt,mert akkor 99%,hogy te is elkaptad volna.

2010. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
No végre értjük egymást kedves válaszolók. Már kezdtem faldni. Azért bocs a kavarkádért
2010. dec. 22. 11:03
 26/39 anonim ***** válasza:
Na, de hogy jön ide az övtáska???A csupasz tökén hordta, hogy alatta kipállhatott?Hát, én még ilyet nem láttam.
2010. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Ne essünk túlzásba
2010. dec. 22. 11:08
 28/39 anonim ***** válasza:

Ajj nem az a lényeg,nem értitek?!?!Teljesen mindegy,hogy mi van az övtáskával meg hogy pontosan milyen betegség volt.A lényeg,hogy régen arra gyanakodtak,hogy nemi betegség,de nem megcsalás miatt(állítólag) és most a kérdező feltett egy kérdést a párjának,amire nem azt a választ kapta,amit legszivesebben hallott volna.És akkor most vajon szereti e őt annyira,mint ő a párját és hogy képes lenne e megcsalni?!


Ezen mi olyan nehéz?Már az első kérdésből lejön a lényeg..


11:01 vagyok

2010. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

11:16 KÖSZÖNÖM

Végre valaki. Lahat hogy kicsit nyakatekertre sikerült, de azért érthető.

És igen ez a kérdésem, amit 11:16 írt.

2010. dec. 22. 11:22
 30/39 anonim ***** válasza:

"Mivel nyár volt, meleg volt arra gondoltunk, hogy talán az övtáska alatt bepállot neki, és azért olyan, mivel a megcsalára nem tudta fogni, csak erre gondoltunk, hogy ki pállott."


Ezt te írtad, nem én estem túlzásba.

2010. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!