Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Össze vagyok...

Mit tegyek? Össze vagyok zavarodva. (eltiltás)

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok van egy 17 éves barátnőm több mint fél éve. Anyukájával sose jöttek ki jól. Nagyon szeretem és ő is nagyon szeret engem. Minden percét nálunk tölti. Azaz csak töltötte. Anyukája eltiltotta tőlem azzal az indokkal hogy miattam megváltozott a lánya és mert nálunk olyan körülmény van amit ő nem tud megadni a "pici" lányának mert egy 200ft-os üdítőt nem tud megvenni azért mert ő évekkel ezelőtt kölcsönt vett fel és azt törleszti. (Féltékenység?) Lassan 2 hete nem engedik ki a házból és suliba viszik és amikor vége a sulinak mennek érte. Édesapja azért verte meg mert engem szeret és mert nem akar elhagyni. Kezdek kicsit mérges lenni de tudom hogy az erőszak semmire se megoldás. A 2 hét alatt kb 5x fenyegettek meg hogy megvernek, feljelentenek stbstb...

Nem foglalkoztam vele inkább nem szóltam egy rossz szót se. 3 hónap múlva lesz 18 és hozzám szeretne költözni. De ez a 3 hónap igy nagyon sok lesz azt hiszem. Mit tegyek? Próbáltam beszélgetni anyukájával de a szemében én egy senkiházi vagyok. Igy viszont nehéz. Előre is köszönöm


2010. dec. 22. 01:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Értelek, de ne vádasokdj és ne "turkálj" más pénztárcájába.Ezzel nem mész ugyse semmire
2010. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igazad van ez tény:) de ne legyen az a fő kérdés hogy miből tartjuk el. El lesz tartva ki lesz fizetve minden és éhezni sem fog:)
2010. dec. 22. 13:23
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem bántásból hangzottak el ezek a vélemények

Pl. Én megalázónak érezném ha ennyire kiszolgáltatott helyzetben kéne élnem( párom szülei tartanának el)

ÉS ha tetszik ha nem sose tudhatja senki hogy a kapcsolata egy életre szól e

2010. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én összeköltöztem a nagy szerelmemmel, aztán úgy kiábrándultam belőle fél év alatt, mint annak a rendje. Igazából már előbb, de függtem tőle, ahol laktam vele és tök szar volt, hogy nem tudtam csak úgy otthagyni. Aztán még jó, hogy anyámék visszafogadtak.
2010. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez tény. Ez is benne van a pakliban. De attól hogy más kiábrándult a barátjából attól ő még nem biztos. Ha gáz lenne tudna menni a mamájához és a keresztanyukájához. velük is beszéltem és nagyon örülnek neki hogy mi boldogok vagyunk ha pénzügyi gondja lenne ők segítenének neki "létezik még az összetartás és a szeretet". Mind2en egyedül élnek és ők is felvetették hogy odaköltözhetne barátnőm hozzájuk. Mindenbe bele lehet kötni nyugottan ettől mi még összeköltözünk:)Itt csak az anyukával van gond és most tudtam meg hogy rég óta nyugtatózik(39 éves) Tanácsot próbáltam kérni ehelyett csak kötözködtök. Nem baj. Köszönöm annak aki kis lelket adott a kitartáshoz.
2010. dec. 22. 17:05
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenbe bele lehet kötni nyugottan ettől mi még összeköltözünk:)Itt csak az anyukával van gond és most tudtam meg hogy rég óta nyugtatózik(39 éves) Tanácsot próbáltam kérni ehelyett csak kötözködtök. Nem baj. Köszönöm annak aki kis lelket adott a kitartáshoz.

"

Mit háborogsz? senki sem kötekedik.Eszem megáll azoktól a kérdezőktől akiknek csajk az a ahsznos válasz,csak az nem kötekedés ha azt írjuk amit hallani szeretne

Ha úgyis hozzád költözik akkor nem mindegy neked hogy anyuka mit szed, mit csinál?

2010. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha a lányom olyan pasit szeretne mint te( aki ide jön nyavajogni, vádaskodni,köpködni) én is szednék nyugtatót
2010. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

sztem meg szép dolog hogy így mellette állsz (csak h legyen "ellenvélemény" is)

sztem ha valakit szeretsz igen is számítson hogy a közvetlen környezetében élők gyógyszerfüggők e, mert ez pl hajlamossá teheti az erőszakra...namind1..nem kötekedésképp csak "ellenvélemény",


ps.: kitartás ;)

2010. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
// mármint az anyát teheti hajlamossá az erőszakra a függőség, nem a lányát..mind1 csak aszem nem volt 1 értelmű :D
2010. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kommentet meglesz a kitartás:) az elöttiről meg az a véleményem hogy forduljon dokihoz. Segítséget kértem nem ilyen taplókat.
2010. dec. 24. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!