Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Össze vagyok...

Mit tegyek? Össze vagyok zavarodva. (eltiltás)

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok van egy 17 éves barátnőm több mint fél éve. Anyukájával sose jöttek ki jól. Nagyon szeretem és ő is nagyon szeret engem. Minden percét nálunk tölti. Azaz csak töltötte. Anyukája eltiltotta tőlem azzal az indokkal hogy miattam megváltozott a lánya és mert nálunk olyan körülmény van amit ő nem tud megadni a "pici" lányának mert egy 200ft-os üdítőt nem tud megvenni azért mert ő évekkel ezelőtt kölcsönt vett fel és azt törleszti. (Féltékenység?) Lassan 2 hete nem engedik ki a házból és suliba viszik és amikor vége a sulinak mennek érte. Édesapja azért verte meg mert engem szeret és mert nem akar elhagyni. Kezdek kicsit mérges lenni de tudom hogy az erőszak semmire se megoldás. A 2 hét alatt kb 5x fenyegettek meg hogy megvernek, feljelentenek stbstb...

Nem foglalkoztam vele inkább nem szóltam egy rossz szót se. 3 hónap múlva lesz 18 és hozzám szeretne költözni. De ez a 3 hónap igy nagyon sok lesz azt hiszem. Mit tegyek? Próbáltam beszélgetni anyukájával de a szemében én egy senkiházi vagyok. Igy viszont nehéz. Előre is köszönöm


2010. dec. 22. 01:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
És ha odaköltözik a te szüleid tartják majd el? Hova megy, ha szakítotok?
2010. dec. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon drukkolok, hogy kibírd ezt a 3 hónapot, és nyugodtan oda tudjon a lány hozzád költözni ha adottak a feltételek, és remélem a szüleid kedvelik.

19f

2010. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

remélem túlélitek ezt a 3 hónapot...sokat nem tehetsz, mert ha feljelentenek hivatkozhatnak a kiskorúságára

(bár már nem 14 alatti, és majdnem 18 szóval anyira ez nem problémás, de azért mégis...)

elég szomorú hogy egy szülő nem a gyereke boldogságát tartja szem előtt... nem hinném hogy sok értelme lenne rendezni a viszonyt ha a saját lányukkal is így bánnak, inkább csak próbálj kitartani mellette, ha elmúlt 18 jogilag elköltözhet, és ha nem engedik, ő is perelhet meg minden..szóval onnantól nem tilthatják el, csak ugye akkor majd úm rátok lesz utalva, mert gondolom saját keresete nincs...

szurkolok nektek :)

2010. dec. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem, hogy a 200 Ft-os uditon van a hangsuly, inkabb a tanulmanyi eredmenyein latszik ez meg, tehat rosszak lettek a jegyei.

Vard meg amig befejezi ez a lany a tanulmanyait es nagykoru lesz, hiszen meg kkoru.

Te mar nagykoru vagy es inkabb Neked kellene ugy tanacsokat adni, hogy tanulj, tanulj, tanulj, s aztan a szerelem.

2010. dec. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

és anyukádék mit mondanak erre? szeretnének eltartani egy újabb gyereket (még úgy kb 2-3 évig biztosan)? fizetnék a tanulmányait, a szalagavatóját, etetnék, ruháznák, stb,stb?! ők tudnak erről a tervedről egyáltalán? és ha mondjuk 2 év múlva szakítotok? ő felégetett maga mögött mindent, nem hiszem hogy az ilyen szülők visszafogadnák. gondolom a lány érettségi után még szeretne tanulni valamit, és hiába is talál mondjuk hétvégére munkát, (mert végzettség nélkül heti 20 órába, ha csak nincs ismerős, sehová nem veszik fel) ez hatalmas -és nem csak anyagi- teher a szüleidnek.

illetve igen, ha 18 körül van, akkor érettségi előtt állhat. biztatod a tanulásra? tudod, hogy muszáj letenni egy jó érettségit, hogy utána mehessen továbbtanulni?

2010. dec. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az elsőnek és az utolsónak nagyon igaza van

Anyudék tartják el? Fiatalok vagytok, mi lesz ha szétmentek? Ő hova megy? Mit fog csinálni?

2010. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Biztos vagok benne hogy nem az a bajuk hogy Ti gazdagabbak vagytok
2010. dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen ki fogok tartani mellette ha törik ha szakad! Tanulmányaival semmi gond. Nem szín 5-ös de nem is bukik semmiből. Anyukám és Apukám is elég jól keres emellett még én is dolgozok. Eltartanánk igen és az a feltételem volt az ideköltözéssel kapcsolatban hogy az iskolát befejezi. Nem lesz szakítás mert tényleg nagyon kötődünk egymáshoz. (rengeteg barátnőm volt előtte és már kiszorakoztam magam. "diszkó, csajozás, ivászat stb stb" ezek engem már nem hoznak lázba.
2010. dec. 22. 12:01
 9/20 A kérdező kommentje:
Minden álma már 4 hónapja hogy ideköltözhessen. Az én szüleimet sokkal jobban szereti mint a saját szüleit. Meg is értem. Anyukám is oda van érte. Nem iszik nem diszkózik nem keresi a bajt. (nem az átlag tinik közé tartozik) A pénzhez visszatérve mikor megpróbáltam beszélni anyukájával és sírva fakadt mert ő nem tudja megadni neki azt amit "érdemel". Amikor már nekem kell megvenni a b.nőmnek a gyógyszereket mert az édesanyukának nincs rá pénze. "azért 6 ezer forintért tudott magának parfümöt venni meg 8 ezerért csizmát." a 30 ezres gyerektartás és a fizetése fele arra megy el hogy törlessze a hitelt. a másik fele a rezsire.. és akkor nincs otthon kaja, ruhát nem vesz neki. 4 hónapja azt is én veszem neki. Ebből gondolom hogy az anyuka féltékeny.
2010. dec. 22. 12:12
 10/20 anonim ***** válasza:
A szüleinek is küldjetek egy kis pénzt.
2010. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!