Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen veletek?

Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Volt már olyan veletek hogy van egy srác/lány én esetemben fiú de mindegy akiért odáig vagytok előfordul hogy régóta tetszik sőt már azt érzed hogy valamilyen szinten szereted és mikor ott van a lehetőség arra hogy együtt legyetek hirtelen minden érzés elmegy belőled? vagy bele mész a párkapcsolatba de inkább ki is szálsz mert az a rajongás ami előtte volt elmúlt?

ez miért van?


pont ez történt velem. van egy srác akiért néhány napja bármit megtettem volna annyira kedveltem ,nagyon jóba voltunk és mikor ott állt a lehetőség hogy együtt legyünk elutasítottam.


2010. dec. 21. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt. Elmúlt a vadászat izgalma. :) De akkor tudtam, hogy az illető pasi igazán nem is jelentett nekem semmit, úgyhogy másik után néztem. Régen volt. Később már meg tudtam különböztetni, ki az aki igazán érdekel, ki az, aki csak a hiúságomat legyezgetné, hogy megszereztem. Így már én sem csalódtam akkorákat és másokat sem bántottam meg.
2010. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem sajnos állandóan ez van, és ezért nincs soha senkim... :(
2010. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
velem most történt először és remélem többet ilyen nem lesz. : )
2010. dec. 21. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, főleg tini koromban. De utólag rájöttem, hogy nem is lett volna jó vele. :) Amikor találkoztam az igazival, nem hezitáltam. Valahogy akkor tudtam, határozottan, hogy ő tényleg kell. :D Ennek már 3 éve. :))
2010. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!