Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unom a férjem. Soha nem akar...

Unom a férjem. Soha nem akar menni sehova. Csak egész nap feküdni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 19:55
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
szót fogadok neki. szeretem. olyan hogy minden kis dolgon felhuzza magát. pl most azon hogy vettünk akcios telefont hogy ingyen beszéljünk. aztán nem tudta levenni az akkufedöt. ln meg nekiestem én sem és azt mondtam neki hogy azért nincs a leirasban mert gondolják ezt mindenki tudja tehát ekkor rossz voltam.de a végén megoldodott. és én nem dolgozom most. 21én 43ö
2010. dec. 19. 20:16
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

Mi az hogy megver meg hogy nem enged sehová?

Szerintem jobb ha kiszállsz ebből a kapcsolatból, így semmire se mész.

2010. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
miert turod? a ferjed egy bunko ember
2010. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenebe azt az embert....meg nagyon fiatal vagy. 21 eves kortol turod a vereseket akkor mi lesz kesobb? Hagyd ott az a pasit es eld az eleted masvalakivel.
2010. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
Bele mertél ugrani 21 évesen egy ennyivel idősebb pasival egy házasságba? Látod, mekkora -már bocs- hülye voltál? Most szívod meg igazán... Gratulálok!
2010. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarlak megbántani,de vannak nők, akiknek "szükségük" van egy ilyen férfira, mint amilyen a te férjed. Pedig egy ilyennél százszor jobb embereket kapnátok magatok mellé, csak azt nem értem, hogy mi abban a jó, ha valakinek a bábja vagy. Velem ezt egyszer próbálták eljátszani és nemhogy házasságig, de két és fél hétig se jutottunk. Hidd el, nem ilyen egy kiegyensúlyozott kapcsolat. A problémát már te is átlátod, ahogy írtad :" Unom a férjem" Egyébként ekkora korkülönbségnél fel szoktak ilyen gondok vetődni, mert egyikőtök már kinőtt a mászkálásból, míg a másik most élné virágát..nem könnyű helyzet. Sok sikert azért. És ne hagyd, hogy verjen.
2010. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Szereptévesztésben vagy. Ez az ember nem férjed, hanem az apád. Csak néztem, mikor azt olvastam, hogy jó szoktál lenni. Ezt a gyerekek csinálják, nem egy felnőtt nő. Keress meg egy szakembert, mert súlyos önértékelési problémáid vannak. És nem utolsósorban lépj ki ebből az egészségtelen kapcsolatból.
2010. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Mikor utoljára irtál a férjedről azt mondtad te tartod el, ő csak fekszik, pluszba ver meg parancsolgat mért türöd. Hagyd el, addig akkarsz vele lenni míg csinál neked 10 gyereket, egyáltalán védekezel valahogy ha már csak szexelni tudtok.
2010. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ti sado/mazo kapcsolatban éltek? Mert amit írsz abból teljesen úgy érezni, hogy panaszkodsz, de végülis jól érzed magad ebben a kapcsolatban. Én már rég leléptem volna. Mi az hogy jó vagy, meg rossz vagy, és ha jó vagy nem ver. Basszus, de hülye nők vannak.
2010. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!