Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unom a férjem. Soha nem akar...

Unom a férjem. Soha nem akar menni sehova. Csak egész nap feküdni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 19:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Öntsd le egy pohár vízzel, ha feküdni akar, hátha máskor inkább megy. Ha akkor sem, akkor megint. Úgysem tud nyugodtan feküdni,ha vizes :)
2010. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
ja aztán jol megver. nálink ö a parancsnok és egyedül nem enged el
2010. dec. 19. 19:59
 3/32 anonim ***** válasza:
54%

SZÁNALMASNAK TARTOM AZOKAT A NŐKET,AKIK TŰRIK,HOGY VERJE ŐKET A FÉRJÜK!

MINDENKI SAJÁT MAGA URA!

HA EL AKARSZ MENNI,AKKOR ELMÉSZ.

HA ÍGY AKARSZ ÉLNI AKKOR HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!


18/L

2010. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Megver??? Ez most komoly? Meg mi az, hogy parancsnok??
2010. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
49%
vegyél fel egy ilyet: [link] + egy ilyet: [link] és állj neki porszívózni a férjed orra előtt
2010. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
előző vagyok, ha ver, akkor hagyd ott..a szexi cuccot meg hanyagold, még nem olvastam a verős kommented...
2010. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Akkor sem akarna menni sehova, csak egésznap feküdni :)))
2010. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Megver? Az szép. Nálam már egy pofon is váláshoz vezetne...

Amúgy, közöld vele finoman, hogy mennyire unatkozol, menjetek el moziba, vagy kirándulni, sétáljatok a hóesésben. Nyavalyogj, hogy olyan régen voltatok már valahol, annyira szeretnél vele egy kicsit kikapcsolódni. Legyél nő, legyél rafinált ;) Ha más nem, kezdetben kérd meg, hogy menjen el veled bevásárolni, és főzzetek együtt.


Ha nem megy, akkor viszont kérdezd meg, hogy mi a probléma. Nem szeret veled lenni, vagy csak sokat dolgozik, és nap végére kimerült?

Kívánom, hogy minden rendben legyen köztetek :)

2010. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
jó szoktam lenni nem sokszor ver meg de ha ilyet tennék megverne.itt a probléma az hogy tegnap is szerettem volna tankcsapda koncertre menni megigerte meg se mentünk egyedül se enged el. azt mondja a tél az otthonlevésről szol. pedig se gyerekünk se semmi
2010. dec. 19. 20:08
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi idősek vagytok, és mióta vagytok együtt?

Hagyd ott minél hamarabb, ahogy tűrsz, annál többet fog magának megengedni. Ebben biztos vagyok, átéltem anyámmal, és apámmal. Mi az, hogy ha jó vagy??? Nehogy már ő döntse el, azt csinálsz, amit akarsz, nem megcsalod, vagy valami, csak egy koncert. Lépj le.

2010. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!