Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom nálam tölti az ünnepeket, 22-től egészen januárig nálam szeretne lenni. Ezzel nincs is baj, csakhogy anyagilag nem állok túl jól, és hetekig nem tudok etetni egy férfit, főzni rá stb. Megmondjam neki, hogy segítsen be, ha nálam szeretne lenni? Kínos lenne? Vagy mit tegyek? 3 hónapja vagyunk együtt. Én 47/N Ő 48/F
2010. dec. 19. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ő is segítsen be.Ha sütni főzni nem is,de a többiben igen.
2010. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez nem kínos dolog,beszéld meg vele,de ugy logikus,h amig ott van,ő is besegít a költségekbe.
2010. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
igen, mondd meg neki! ha felkapja a vizet rajta, akkor legalább még most kiderül, hogy lapátra kell tenni...az én párom már a második alkalommal, amikor nálam vacsorázott hozott cuccokat a vacsihoz, szó nélkül, pedig tudta, hogy jóval többet keresek, mint ő
2010. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Pl én most 29.3 ig a barátoméknál leszek. És alap, hogy segítek az anyukájának amiben kell.Első voltam.

Bár én a lányod lehetnék, de ez is olyan nem?

2010. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a felállás.Én 38 éves vagyok a párom 41 éves.Ő is felhozta,hogy nálam lenne egészen január 5-ig..

Én rögtön mondtam neki,hogy nagyon örülnék neki,mert tényleg jó vele,de nem állok jól anyagilag és jó ha magamnak tudok valami kaját összedobni..De a párom rögtön mondta is,hogy természetesen ő állja a kaját,és piát...

Szóval nyugodtan mond meg neki,hogy jó lenne egy közös ünnep,de egyedül nem fogod tudni állni..

2010. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért tényleg a tököm kivan! Ilyeneken kell agyalni, hogy legyen kaja. Ezen rohadtul felhúztam magam! Ilyen világban élünk, hogy azon kell aggódni, hogy tudj mit enni. Bocs, nem a témához tartozik, csak kijött belőlem.
2010. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

ma 18:49

Nem arról van szó,hogy segít-e mosogatni,vagy tálalni,hanem,hogy anyagilag besegít a kajába,piába..

HA már vendég jön mégse kínálhatja meg az ember zsíros kenyérrel..

Nyugodtan meg lehet mondani,hogy jelenleg nem állsz úgy anyagilag,hogy vendéget fogadj...Ha jönni akar akkor támogasson anyagilag téged úgy ,hogy a kaják,pia árának a felét legalább rendezze,

2010. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Ja , én nem anyagilag gondoltam, mert nálam nem anyagiakról van szó. De gondolom a kérdező arra gondolt, hogy kicsit beszálljon.
2010. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!