Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme?

Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

Bocsi lehet nem jó kategória.

Szóval 15 éves lány vagyok. Barátnőmmel nagyon elhidegültünk egymástól. Tavaly is sokszor volt hogy egy másik csajjal volt. Megbeszéltük, aztán nyáron nagyon jól megvoltunk. Akkor jöttem össze barátommal is. Amikor elkezdődött a suli, elkezdett egyre jobban megint a másik csajjal lenni. Én persze úgy voltam vele h akkor nem érdekel miért járkáljak mindig én utána, legalább többet leszek a barátommal. De már egyre jobban fáj az egész. Mostanában főleg. Sokszor próbálok vele beszélgetni, de olyan más már az egész.. nagyon szeretném ha újra legjobb barátnők legyünk. Úgy gondoltam ma ráírok msnen próbálok vele beszélni. Nem tudom hogy mit is mondjak neki, mondjak el mindent ami fáj? Megéri szerintetek megpróbálni? Járt már valaki így? Köszi aki ír!


2010. dec. 18. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy a barátod miatt elhanyagoltad őt és ezért fordult a másik lányhoz? Gondolom a kapcsolat legelején folyton a barátoddal voltál és ha töltöttél is időt a barátnőddel, akkor is nagy részben a barátodról áradoztál. Talán ő is elhanyagolva érezte magát és ezért fordult a másik lányhoz. Talán ő jobban meghallgatja, foglalkozik az ő problémáival is. Neki van barátja?
2010. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt kérdezem: neki van barátja?

Nem lehet, hogyte is tettél a kapcsolat megromlásáért? Pl. nagy boldogságodban magadról, barátodról beszéltél, s nem voltál vevő az ő problémáira?

Mondd azt neki, hogy rá gondoltál, mostanában kevesebbet beszélgettetek, "Jól vagy ebben a hidegben?" Ha válaszol, akkor ok, aztán majd jönnek a kérdések. Ne magyarázkodj előre, csak kérdezz!

2010. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyár közepén jöttem össze a barátommal.

Minden nap bnőmmel mentem ki, együtt voltunk. Sosem áradoztam neki barátomról, max ha ő kérdezett. (most ezt tényleg nem csak azért mondom h nehogy én ne legyen hibás, de így van).

Párszor beszélünk, meg összefutunk. MSN-en nagyon ritkán beszélünk, legtöbbször én írok rá. De úgy döntöttem hogy ma megszeretnék beszélni vele mindent.

2010. dec. 18. 19:26
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs barátja most
2010. dec. 18. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálni lehet, de tényleg nem biztos, hogy érdemes. Ha elhidegültetek egymástól, annak valószínűleg az az oka, hogy megváltoztatok. Nem csak a barátod miatt, hanem a korotokból adódóan is. Emlékszem, ennyi idősen én is elvesztettem a barátnőmet, de rövidesen lett más. Visszagondolva most sem találok konkrét okot, de ma már nem bánom. Neki is, nekem is jobb lett, pedig nem veszekedtünk, csak eltávolodtunk. Ettől persze nálad még lehet más a dolog vége, nem is szeretnélek lebeszélni, csak példaként hoztam fel magam.
2010. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, avass be! Felhívtad? Várta a hívásodat? Minden ok?
2010. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

MSN-en beszéltem vele.

Először rám kente az egészet, meg azt hajtotta hogy nekem hogy kellett volna viselkednem. De valamennyire megbeszéltük. :)

Köszi a válaszokat!

2010. dec. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!