Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

párotok hegyen lakik, eléggé nehéz autóval megközeliteni ilyenkor. a legközelebbi biztonságos pont gyalog 10-12 percre van a házuktól amit autóval meg lehet közelíteni. ő elvárná tőletek hogy mennyél fel autóval a házuk alá, hogy ne kelljen sétálnia, arra hivatkozva hogy letolták az utat(gondolom tudjátok hogy attól még csúszik), vagy hogy más is felment amit nagy ívben le tudok szarni.

mit tennétek? felmennétek autóval? kiakadnátok és nem mennétek sehova? egyéb?


2010. dec. 18. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék fel.Sétáljon le.(ha máshogy nem, akkor gatya féken :P)
2010. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha rám nézve veszélyes lenne, nem mennék fel.
2010. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
még hóban fagyban is le lehet gyalogolni 10-12 percet! én megmondanám neki, hogy nem szeretnék árokba menni, összetörni az autót, elkísérlek gyalog!
2010. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy az író és a szóban forgó "pár" mennyi idős, és ki a N/F.. :D


Amúgy szerintem hülyeség ilyenkor kocsiba szállni.. Oké, hogy hideg van, de fel kell öltözni, és hangolódni a közelgő ünnepekre a hóesésben. :)

2010. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
F19 ha érdekel nemtudom miért számít. pont ezt mondom énis hogy ha nem muszáj akkor nem kell. elég 1 rossz mozdulat egy elémszaladt kutya vagy egy szembejövő autós. amúgy az úton egyszerre 1 autó fér el.
2010. dec. 18. 18:31
 6/10 A kérdező kommentje:
ja értem a kérdésed 19 éves fiu vagyok a párom 17 éves. és nekem kéne felmenni autóval
2010. dec. 18. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
eleg elvan kenyeztetve a csajod, mond csak hogy gyalogoljon le, mert nem lesz semmi baja
2010. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, köszi. :)


továbbra is úgy gondolom, hogy ne menj fel.

max ajánld fel neki, hogy sétáljatok, és akkor úgy.. de nehogy már téged sodorjon esetleges balesethelyzetbe, mert lusta, és fázik...

2010. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem sétálj fel ő is a kocsitól a házig és várjon ott a lány, utána egy romantikus séta keretében vissza a kocsiig <3
2010. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ilyen csuszós időben én arról is lebeszéltem páromat mig nem együtt laktunk,hogy kocsiba üljön...

kibirja buszon,lementem elé (nekem az 10 perc séta,plussz városi közlekedés 15perc),és együtt fel hozzám...


annyit nem ér semmi,hogy összetörd magad

2010. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!