Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utalnátok arra az...

Hogyan utalnátok arra az anyósotoknak, hogy jó lenne ha elköltözne?

Figyelt kérdés
Történet röviden: csak azért költöztem annak idején a páromhoz, mert anyós éveken keresztül azt hajtogatta, hogy addig nem költözik a párjához, amíg én oda nem megyek, mert ki fog főzni, mosni, bevásárolni a gyereknek. Én odaköltöztem, de ő valahogy nem akar elköltözni(3 éve). Egyébként jól kijövünk, csak kicsi a lakás, nincs magánéletünk, egy kis zugunk ahová elvonulhatnánk (hiába 2 szobás a lakás), és babát tervezünk. Ugye értitek a helyzetet? Ha ezt az elején tudtam volna, akkor inkább befizetek egy saját lakásra, aztán csináljon egyedül azt, amit akar. De most már baba v. lakás. Egyértelmű, hogy a gyereket szeretném minél hamarabb.
2009. jan. 22. 15:18
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
A TI életetek. Lehet késő lesz, amikor rájösztök, hogy nem elsősorban anyósnak kéne segíteni, hanem magatoknak megteremteni a biztonságot, és az otthont, ha nem léptek idejében. Vártok, vártok a gyerekkel, hogy anyós méltóztasson valamit lépni, és egyszercsak elment az idő. Véleményem szerint nektek az első nem anyós anyagi jóléte kellene legyen, hanem a gyerek.
2009. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Mi lett végül? Felfogta anyós hogy be kéne tartania amit ígért? Vagy levágott egy hiszti műsort a gonosz gyerekéről aki ki akarja tenni? Ne féljetek, közöljétek vele hogy segget csinált a szájából már rég, jó lenne ha rendbehozná a dolgokat. Különben ha maradni akar azonnal írass szerződést arról hogy mennyi pénzed ment a házra felújításkor. Ne jópofizz, pénz az pénz, és ezek szerint ő marha fukar és agyafúrt.
2009. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!