Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak öcsémmel?...

Mit csináljak öcsémmel? Vagdossa magát :S

Figyelt kérdés
Nem vészesen szal nem olyan mély sebek de azért mégis vágások... és megígértem h nem mondom el a szüleinknek mert akk nem mutatta volna meg :S Meg meg van arról győződve h ő ronda (nem az!) sose lesz csaja (lehetne ha nem rinyálna állandóan :S) meg h semmire se jó és h neki hú de szar az élete (pedig egy tök átlagos család vunk, semmi extra). Most mit csináljak vele? :S 15 éves, én 17/F. El múlik idővel? Tom h kamaszkorban sokan vannak így de én sose voltam ilyen típus. Nemtom most mit kéne csinálnom :S
2010. dec. 17. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem igaz, hogy figyelemfelkeltés, különben mutogatná mindenkinek. Én pl. világ életemben takargattam, mert nem másokat akartam riogatni vele, hanem nekem volt így könnyebb feldolgozni a problémáimat.
2010. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Sry en csak a kerdest olvasta el a kommenteket nem.

En is vagdostam viszont nekem nem normalis volt a csaladom.(nem is volt)Azzal h vagdossa magat az onsajnalat amit ervenyesiteni akar magaban.Most van egy olyan lelki alapotban h csak az elet sza* dolgait lassa, neked a feladatod ha segiteni akar sz neki h mellette alsz es pl elviszed bulizni es foglalkozol vele es nem hagyod h fajdalmak erjek az eletbe.Ha pontosan akarnam elmondani akkor inkabb arra utalnek h sok-sok-sok kis apro oromot szerzel neki.Olyat amit eszre vesz nem ami megkonyiti a hetkoznapjait.PL nem elmosogatsz helyette...:S

Hanem elviszed bulizni , bemutatod soskok embernek es egyutt szorakoztok .. ha ezt csinalod akkor nem csak h jobban lesz es nem fajul el a vagdosassa hanem egy orult jo kapcsolat alakul ki koztetek, ami alapbol is lehet ha mar ennyire agodsz miatta...Vagy ha masnem mutasd meg neki a kerdesed es a kommentem...

UI: irigylem a tesod h ennyire foglalkozol vele.Nekem nem voltak szuleim,2 tesommal eletem csak a problema ott volt h ha nem vagyok eros akkor mar nem lennek ittt mert nekem nem volt egy ilyen testverem...:S

RESPECT!!!

2010. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
27/F
2010. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Én tényleg szeretnék sokmindenben segíteni neki csak nemtom mit tehetnék :( És abajgatni se akarom mert tom h a túlzott tolakodás se jó de segíteni szeretnék. Majd megpróbálom akk lekötni programokkal vmivel hátha az eltereli a figyelmét.

Am elég közel állunk egymáshoz tudja h számíthat rám gondolom azért mondta nekem. Ennek örülök. Csak ebben is úgy vok h én szívesen dumálok vele meg segítek neki csak turkálni nem akarok a dolgaiban vagy erőszakkal kiszedni belőle vmit... és nehéz megtalálni a középutat nem akarok bajt csinálni :S

2010. dec. 17. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!