Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak öcsémmel?...

Mit csináljak öcsémmel? Vagdossa magát :S

Figyelt kérdés
Nem vészesen szal nem olyan mély sebek de azért mégis vágások... és megígértem h nem mondom el a szüleinknek mert akk nem mutatta volna meg :S Meg meg van arról győződve h ő ronda (nem az!) sose lesz csaja (lehetne ha nem rinyálna állandóan :S) meg h semmire se jó és h neki hú de szar az élete (pedig egy tök átlagos család vunk, semmi extra). Most mit csináljak vele? :S 15 éves, én 17/F. El múlik idővel? Tom h kamaszkorban sokan vannak így de én sose voltam ilyen típus. Nemtom most mit kéne csinálnom :S
2010. dec. 17. 20:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
hozd össze egy csajjal. ^^
2010. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
lehet hogy te nem voltál ilyen típus,de ő igen.én megtom érteni őt,mer lehet hogy más szerint jól nézki,de ha ő másképp látja...a "hú de szar az élete" pedig,nem tod hogy ő mit érez(het).legyél vele kedves,ne légy ingerült és ne erőltesd rá hogy ne vagdossa magát,nem rá kell szólni,az ő problémáira kell koncentrálnod hogy megértsd.és ha nem akar beszélni róla akkor hagyd egy kicsit,ne tűnj erőszakosnak,légy megértő.
2010. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
HAgyjad.Ilyenkor lázad, majd kinövi.
2010. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. Ezért most nagyon sokan le fognak pontozni, de ne mondd el a szüleidnek. EGYELŐRE! Amíg még nem durvul el nagyon a helyzet, ne, mert akkor családi veszekedések törnek ki, valamint benned is csalódni fog.

2. Rád bízta a titkát, szóval most a te feladatod, hogy megpróbálj valamit tenni. Tudom, hogy könnyen beszélek, de próbáld meg rádöbbenteni,hogy nincs igaza, igenis lehet barátnője, ha akarja, és nem ronda stb... beszélj vele, hiszen a bátyja vagy. Ne ilyen hegyi beszédeket adj le neki, hanem szembesítsd a dolgokkal. Bizonyítsd be, hogy nincs igaza. Add be neki, hogy azt hallottad, valami csajnak nagyon bejön, persze nevet ne mondj, vagy én nem tudom, csak érezze, hogy mégis jó egy csomó dologra!

Ennyit tudok segíteni, remélem hasznát veszed a tanácsomnak! :))

ja, és ha már nagyon rosszra fordul a dolog, akkor viszont tényleg szólj valakinek, nehogy nagy baj legyen!

2010. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A szüleimnek én se szeretném elmondani mert megbízik bennem és ezt nem szeretném elveszteni :S csak félek mivan ha csinál vmi hülyeséget azt tuti nem tudnám megbocsátani magamnak!


Am meg csajt is össze tudna szedni egy csomót. Csak pont egy olyan kell neki aki 35 éves motoros bőrszerkós csávókkal jár! Hiába mondom öcsémnek h annak a csajnak nem ő a típusa de neki akk is ő kell :S Aztán ilyeneket mond h sz@r az élete...

2010. dec. 17. 20:30
 6/14 anonim ***** válasza:
sajnos én öcsémnek is olyan csaj kéne, aki idősebbekkel jár, és nagyon nem illik hozzá...többet nem tudok tenni, csak meghallgatom, meg próbálom rávezetni, hogy vannak más lányok is a világon. Igy igyekszem elterelni erről a figyelmét, elhívni a haverokkal focizni, sörözni, hátha ez segít.
2010. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
értem hogy miért nem akarsz szólni a szüleiteknek... de!15évesen én is vagdostam magam és az elején csak kicsit és aztán egyre jobban. akkor hagytam abba amikor a suliban észrevették. a szüleim sohasem tudták meg, de van olyan vágás ami még ma is látszik egy kicsit és állandóan félek hogy mi lesz ha egyszer rákérdeznek...:( szóval arra akarok csak kijukadni hogy TARTSD ŐT SZEMMEL mert később-ha leáll- neki lesz szar:S 17/L
2010. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szamóca. ***** válasza:
alapvetően ez "természetes" az ő korában, azért ne vedd félvállról. én is azt mondom hogy ne modnd el a szüleidnek, hogy érezze hogy megbízhat benned. Ez valójában semmi több mint figyelemfelkeltés, de alakulhat rosszul is, ugyhoyg oda kell rá figyelni. Kicsit próbáld meg támogatni...vidd el bulikba, beszélgess vele sokat, segíts neki átvészelni ezt a kritikus kort. Ha úgyl átod hogy rosszabbodik a helyzet akkor viuszont sózlj a szüleidnek, és vigyétek pszichologushoz.
2010. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát az biztos h most szemmel tartom egy darabig!!!
2010. dec. 17. 20:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból kiindulva: nekem elmúlt, illetve megtanultam más formában kifejezni a fájdalmamat (rajz, festészet). Szerintem nála is el fog múlni.
2010. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!