Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az öcsémmel, mi...

Mit csináljak az öcsémmel, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Most hogy nyári szünet van egyre gyakrabban akar a szobámban aludni. Eleinte belementem, mert így legalább tudtunk beszélgetni (egész nap a haverjaival van kint, szinte alig látom napközbe). De mostanába nem megy ki velük, és este sírva szokott feljönni és könyörög hogy hadd aludjon itt. Multkor ilyeneket mondott este (könnyes szemekkel) hogy nagyon sajnálja hogy néha kiabál anyuékkal. Ma azért jött fel, mert ma szereltük a kocsit és bevette a szájába az ujját és fél hogy savas lett és mi van ha meghal. Azzal nyugtattam hogy akkor fájt volna az ujja ha savas lett volna, és nagynehezen de viszzament a szobájába. De most megint feljött, sírt, és mondta hogy halálfélelme van és hadd aludjon itt, vagy pedig menjek le vele és várjam meg amig elalszik. De elküldtem mert én meg nem tudok úgy elaludni ha van itt valaki, és a barátnömmel beszéltem szóval ma semmiképp. Szerintetek mi baja lehet? Annyira már nem kicsi, ö 13 éves én meg 16.
2011. júl. 16. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Valami lelki problémája lehet. Vagy ő tett valami olyat amit nem kellett volna, vagy pedig ő vele tehettek valami nagyon rosszat. Nagyon sürgősen próbáld meg kideríteni, hogy milyen okok húzódnak a háttérbe. Hátha benned megbízik. Hallgasd meg, beszélgess vele!

13 éves korban az ok nélküli sírás, halálfélelem, alvászavar aggodalomra ad okot.

2011. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aposom válasza:
Lehet valami lelki problémája van,lehet hogy nem akarod h veled aludjon de szerintem még adj neki 1-hetet és aludjon veled
2011. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Egyet értek az előttem szólókkal.Lelki eredetű.


13l

2011. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet hogy hipohonder, vagy paranoiás .. vagyy az is lehet hogy pubertárskori depresszió, akármi leeht a 10000féle okból igazából, érdemes lenne szakemberhez fordulni, mert ha 13évesen ilyen bajai vannak, lehet nem növi ki, mi lesz később? Az is leehet hogy kinövi. Mindenesetre derítsd ki!
2011. júl. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Pánikbeteg, haverjaival volt kint egész nap most már nem.. valami drog áll a háttérben valószínűleg.
2011. júl. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy szerelmes beléd. :D
2011. júl. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
na jó, szóval most az öcsédet többé nem érdeklik a haverjai és inkább minden nap kitalál valami sz@r kifogást hogy veled töltse az éjszakát? (egyébként cigányok vagytok, csak mert akkor már elég egyértelmű lenne hogy mire megy ki a dolog)
2011. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyunk cigányok,viszont azt mondta hogy haverjaival belekötöttek valami cigánygyerekbe, és öcsém múltkor egyedül sétált arra, találkozott a gyerekkel aki halálosan megfenyegette. Ezért nem megy ki mostanában, és este jön ki rajta a félelem.
2011. júl. 16. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:

ebben az esetben egy klubbot ajánlok a HVIMet

itt egy video

http://www.youtube.com/watch?v=p__vHihOWrc&feature=player_em..

2011. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!