Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám? :/

Miért ilyen velem az anyám? :/

Figyelt kérdés

Több mint fél éve van barátom és anyukám azt mondta,hogy neki szimpatikus is.Csak kicsit idős.Amióta együtt vagyunk anyám állandóan azzal jön,hogy nem akar nagymama lenni.És ez már nagyon nagyon idegesítő. :SS

Tudja,hogy úgyse fekszünk le de nem tudom,hogy miért kell ezért állandóan ezt hangoztatni.Azt hajtogatja,hogy bízzak benne de,hogy ha egyszer ő se bízik bennem?://

Megszokta kérdezni,hogy mikor jön meg a mensim és ha késik néhány napot akkor már azt mondogatja,hogy biztos terhes vagy. :/

Meg,hogy olyan nincs,hogy 7 hónap alatt nem áll be,már az első hónapokban be kell állnia,hogy 1-2 nap eltéréssel jöjjön meg... :// Mert neki anno beállt és sose maradt ki.:SS És hiába mondom,hogy ez normális csak azon lovagol,hogy terhes vagyok.:S

Amúgy nem nagyon foglalkozik velem,mert itt "lakok" mamámnál,itt alszok,itt csinálok mindent mert ő dolgozik.Egy faluban van a házunk de ha délelőttös műszakban van akkor is eljön délután ide mamámhoz,este meg elhúz köszönés nélkül "haza". ://

Tegnap se találkoztam vele...

Mit csináljak,hogy változtasson a viselkedésén?Hogy adjam a tudtára,hogy engem idegesítenek a feltételezései?! ://


2010. dec. 17. 13:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Rendben.Azért köszi a választ!
2010. dec. 18. 10:42
 22/24 anonim ***** válasza:
hááát így érthető. te 14,ő 18! o.O
2010. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Fiatalkoru vagy es jogosan felt! Talan O is ffiatalon lett Anyuka es nehez sorsa volt emiatt, s igy tisztaban van azzal, hogy a Te eletedben ez milyen hatranyt jelentene, nem beszelve arrol, hogy Te meg nem tudnal talan felnevelni egy babat.

Nagyon felt, de nem jelenti azt, hogy nem bizik benned. Ne vedd ezt sertesnek, hiszen a Mamad aggodik Erted.

2010. dec. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Igen,igazad van tényleg elég fiatalon szült.20 évesen.

Az oké,hogy félt de idegesítő. :/

2010. dec. 20. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!