Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám? :/

Miért ilyen velem az anyám? :/

Figyelt kérdés

Több mint fél éve van barátom és anyukám azt mondta,hogy neki szimpatikus is.Csak kicsit idős.Amióta együtt vagyunk anyám állandóan azzal jön,hogy nem akar nagymama lenni.És ez már nagyon nagyon idegesítő. :SS

Tudja,hogy úgyse fekszünk le de nem tudom,hogy miért kell ezért állandóan ezt hangoztatni.Azt hajtogatja,hogy bízzak benne de,hogy ha egyszer ő se bízik bennem?://

Megszokta kérdezni,hogy mikor jön meg a mensim és ha késik néhány napot akkor már azt mondogatja,hogy biztos terhes vagy. :/

Meg,hogy olyan nincs,hogy 7 hónap alatt nem áll be,már az első hónapokban be kell állnia,hogy 1-2 nap eltéréssel jöjjön meg... :// Mert neki anno beállt és sose maradt ki.:SS És hiába mondom,hogy ez normális csak azon lovagol,hogy terhes vagyok.:S

Amúgy nem nagyon foglalkozik velem,mert itt "lakok" mamámnál,itt alszok,itt csinálok mindent mert ő dolgozik.Egy faluban van a házunk de ha délelőttös műszakban van akkor is eljön délután ide mamámhoz,este meg elhúz köszönés nélkül "haza". ://

Tegnap se találkoztam vele...

Mit csináljak,hogy változtasson a viselkedésén?Hogy adjam a tudtára,hogy engem idegesítenek a feltételezései?! ://


2010. dec. 17. 13:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy te és hány éves a barátod?
2010. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én 14 a barátom 18.
2010. dec. 17. 17:10
 14/24 anonim ***** válasza:
24%
sosem értettem, mit akar egy 18 éves egy 14 évestől, ha csak nincsenek pedofil hajlamai...
2010. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Akármilyen meglepő ő normális,attól,hogy 18 éves nem kell feltétlenül a szexen járni az eszének...
2010. dec. 17. 17:41
 16/24 anonim ***** válasza:
Így már érthető, miért piszkál anyukád. Nem akar semmi rosszat, csak nagyon aggódik. Ő felnőtt fejjel már tudja, hogy egy 18 éves fiúnak mik az igényei. Biztos kedveli a fiút, ha engedi, hogy találkozzatok, de közben attól is tart, hogy ha megkér arra, hogy feküdj le vele, akkor Te megteszed. Ha egyszer leülnél vele és őszintén elmondanád neki, hol tart a kapcsolatotok, közben pedig megbeszélnétek, hogyan fogtok védekezni, ha arra kerül a sor, akkor biztos nem piszkálna annyit. Mindig legyen nálad óvszer és esemény utáni tabletta vész esetére. Hidd el, így sokkal nyugodtabb lesz. Mikor 15 éves voltam és elkezdtem szórakozni járni, anyám csak úgy engedett el, ha ez a 2 dolog a táskámban volt. Hiába mondtam, hogy még szűz vagyok, ő akkor is így volt nyugodt. Próbálj meg beszélni vele.
2010. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Mondta múltkor,hogy örül is meg nem is mert feljött az együttalvás.Hogy egy szülő tudja ezt,mert felnő a gyereke...meg,hogy biztos,hogy lesz valami. ://

De a barátom is kijelentette,hogy lesz'rja a szexet,ő csak este is velem szeretne maradni + megvárjuk a 15-öt,addig semmiképp sem fekszünk le.

Anyumat meg már 2 napja nem láttam,nem hívott meg semmi...:/

2010. dec. 18. 10:06
 18/24 anonim ***** válasza:
Azért elég furcsa anyád van. Nem törődik veled túl sokat és ezt ő is tudja. Gondolom azért is piszkál, nehogy teherbe ess és a falu a szájára vegye, amiért nem foglakozik vele mit csinálsz esténként. Nem tudnátok kicsit több időt együtt tölteni?
2010. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Esténként egyedül vagyok,nem a barátommal.

Anyámmal nem lehet komolyan leülni és beszélni,már próbáltam de vagy vita lett belőle vagy órákig hallgattam ahogy ő okoskodik.:SS

A munkája miatt meg szintén nem tudunk többet beszélgetni,és ezért elég rossz is a kapcsolatunk. :/

2010. dec. 18. 10:34
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez esetben semmit sem tehetsz. Ha neki nincs rád ideje, te meg nem lehetsz hozzá őszinte, akkor minden marad a régiben. Sajnos van ilyen. Hozzá lehet szokni. Mikor piszkálni kezd, akkor bólogass, hogy igaza van és minden úgy lesz, ahogy akarja. Így nem lesz veszekedés.
2010. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!