Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám? :/

Miért ilyen velem az anyám? :/

Figyelt kérdés

Több mint fél éve van barátom és anyukám azt mondta,hogy neki szimpatikus is.Csak kicsit idős.Amióta együtt vagyunk anyám állandóan azzal jön,hogy nem akar nagymama lenni.És ez már nagyon nagyon idegesítő. :SS

Tudja,hogy úgyse fekszünk le de nem tudom,hogy miért kell ezért állandóan ezt hangoztatni.Azt hajtogatja,hogy bízzak benne de,hogy ha egyszer ő se bízik bennem?://

Megszokta kérdezni,hogy mikor jön meg a mensim és ha késik néhány napot akkor már azt mondogatja,hogy biztos terhes vagy. :/

Meg,hogy olyan nincs,hogy 7 hónap alatt nem áll be,már az első hónapokban be kell állnia,hogy 1-2 nap eltéréssel jöjjön meg... :// Mert neki anno beállt és sose maradt ki.:SS És hiába mondom,hogy ez normális csak azon lovagol,hogy terhes vagyok.:S

Amúgy nem nagyon foglalkozik velem,mert itt "lakok" mamámnál,itt alszok,itt csinálok mindent mert ő dolgozik.Egy faluban van a házunk de ha délelőttös műszakban van akkor is eljön délután ide mamámhoz,este meg elhúz köszönés nélkül "haza". ://

Tegnap se találkoztam vele...

Mit csináljak,hogy változtasson a viselkedésén?Hogy adjam a tudtára,hogy engem idegesítenek a feltételezései?! ://


2010. dec. 17. 13:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki, hogy ő az utolsó, aki erkölcsi prédikációt tarthat. Majd ha rendesen nevel téged, és nem mamád nyakába sóz, akkor pampoghat. Addig nem. Ja és vegyen elő biológia könyvet, mert van hogy egy év is kevés, hogy beálljon a menstruáció.
2010. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
Elég furàn àll hozzà mindenhez anyud.Micsoda dolog nem akar nagymama lenni,sokan meg erre vàgynak.
2010. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy hosszú idő mire beáll de ő csak okoskodott,hogy olyan nincs,hogy ennyi idő alatt nem állt még be...gondolom neki azért olyan hamar mert fogamzásgátlót szedett,de ő akkor is okoskodik... ://

Nyáron se hitte el,hogy kimaradt,akkor is a terhességgel jött... :SS

2010. dec. 17. 13:38
 4/24 A kérdező kommentje:
Úgy értette,hogy nem akar MÉG nagymama lenni mert fiatal vagyok hozzá.Mikor lejön a barátom akkor délutánonként eljön mamámhoz mi meg menjünk el haza.Olyankor nem aggódik,olyankor megbízik bennünk...érdekes.:SS
2010. dec. 17. 13:39
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy anyukadnak volt egy nem tervezett terhessege, ettol akar megovni.
2010. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Ne törődj vele, mondd mindíg azt, hogy időben megjött, amúgy meg sz*rj a fejére, ha kérdezget. Ha meg azt akarja, hogy bízz benne, akkor a tudtára kell adnod, hogy idegesít, és ebből azt a következtetést vonod le, hogy ő sem bízik benned, és te úgy érzed, így felesleges.
2010. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Viszonylag korán lett terhes és apu el is ment tőlünk,lehet,hogy ezért félt de ez már olyan szinten idegesítő,hogy ilyeneket feltételez rólam,hogy néha kihozza belőlem a sírást.Nem igaz,hogy egy anya ennyire ne bízzon a gyerekébe...okoskodik,közbe nem tud semmit.://

Meg akarom neki mondani,hogy én se kérdezgetem arról,hogy neki mikor jön meg,hagyja rám az én magánügyem.De remélem,hogy leszáll a témáról mert elegem van már belőle.:S

2010. dec. 17. 13:43
 8/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Kései gyerek vagyok, viccelődve, de már idegesítő mennyiségben már 15 éves koromtól (egyke vagyok) mondogatták, hogy szeretnének unokát.

Egyszer eldurrant az agyam, mondtam, hogy jó, technikailag megoldható, 9 hónap múlva prezentálok egy unokát, de ők nevelik fel, mert tizenévesen nem szeretnék ilyennel foglalkozni. Majd kérdeztem, hogy akkor nekiálljak-e a gyártási folyamatnak, mert sok srác örömmel részt venne benne a gimiben. Na, onnantól kezdve viccből se mondták.


Nemrég férjhez mentem, most megint elindult a dolog (azóta több, mint 10 év telt el), csak diplomázom, külföldre költöznénk utána - ezeket még kivárnám. De a fenti érveléssel már nem igazán jöhetek :)

2010. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Anyám is ilyen :S Nekem jelenleg nincsen btom,de ha lenne,és lefeküdnék vele,tuti h védekeznénk.Nekem is mindig ezzel jön,és nem fogja fel,hogy nagyon zavaró,hiába mondok neki bármit is.
2010. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!