Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akar...

Mit csináljak? Nem akar összeköltözni velem. (6 és félév kapcsolat után)

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok hozzátok fordulni, mert már nincs ötletem, nem tudom mit tegyek. Szóval Ő 29/f éves én 22/l vagyok. Azt mondja, hogy még jó így neki nem szeretne összeköltözni velem. Lakása is van. Nem azt kértem, hogy vegyen el feleségül, de például még sosem aludt velem a 6 és félév alatt egyszer sem, minden nap találkozunk, de sosem aludt még velem. Lehet, hogy hihetetlen, de ez az igazság. Olyan rosszul esik, hogy sokan 1-2év után összeköltöznek és ő meg nem szeretne velem lenni vagy mi?! Ő az első, még nem volt más barátom. Nagyon szeretem nem szeretném elhagyni. Mit mondjak neki, vagy mit csináljak, hogy végre összeköltözzön velem? Mikor jön el az ideje? Mikor lesz vége ennek az agglegényes időszakának? Köszönöm ha válaszoltok és segítetek.
2010. dec. 16. 21:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Logikusan gondolkodva, szerinted mit csinálhat esténként?
2011. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Hopp, most látom, hogy már egy éves a kérdés. Mi lett veletek azóta?
2011. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
tényleg mi történt??
2011. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
.
2011. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a történet vége.
2011. dec. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat.

Nekem a saját bátyám jutott erről az eszembe. Ő még a mai napig gyakran bepisil éjszaka (már 36 éves). Ezért hiába nagy nőcsábász és sok sok szép, kedves, tündéri barátnője volt már, még soha senki nem aludt vele. Illetve ha ott is aludt, akkor szegény tesóm nem mert egész éjszaka elaludni, nehogy kiderüljön, hogy bepisil.

Egyszer még úgy tíz évvel ezelőtt egyik barátnője meglepetésszerűen beállított hozzánk éjszaka. A bátyám pedig valamikor az éj közepén az én ágyamba bújt be...majd reggel ment csak vissza a barátnőjéhez.


Nem lehet, hogy a te barátoddal is ez a helyzet?

2011. dec. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Egy év elteltével a kérdező kiemeli a kérdését, de közben szürke szamár a ködben... ennek mi értelme van?
2011. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Itt irtak paron,hogy "fel". Fel? Miert kell mindig ugy tekinteni egy ferfira,mint egy gyerekre? Nem kell a kis erzekeny lelkuket apolgatni, egy ferfi legyen mar az, konyorgom. Itt kezdodik, ha te KOMOLY kapcsolatot akarsz. En mindig megmondtam a paromnak a velemenyemet emberi hangnemben, sosem taktikaztam es hasonlok, mint itt sokan tanacsoljak az oldalon. El is vett felesegul fel ev utan, elottem volt egy 8 eves kapcsolata, ahol az egyuttelesig se jutottak el. Raadasul en eloszor csak egy kulfoldi voltam nyilvan a szemben, akivel jot lehet beszelgetni,de ennyi. Remelem a sztorimbol leszurted a lenyeget, amig te nem vagy no, csak kislany, addig ez lesz...Es nem a korod miatt irom, en pont 22 voltam mikor elvett, es o csak 1 evvel volt fiatalabb a parodnal.
2011. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
100%
Szia csak támogatnám a többi választ adót.Tuti hogy nem csak te vagy neki!Ha annyira szeretne 6 év után már tervezgetné veled a közös jövőtöket!Hagyd ott találsz jobbat!És ezt egy lány mondja!
2011. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!