Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akar...

Mit csináljak? Nem akar összeköltözni velem. (6 és félév kapcsolat után)

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok hozzátok fordulni, mert már nincs ötletem, nem tudom mit tegyek. Szóval Ő 29/f éves én 22/l vagyok. Azt mondja, hogy még jó így neki nem szeretne összeköltözni velem. Lakása is van. Nem azt kértem, hogy vegyen el feleségül, de például még sosem aludt velem a 6 és félév alatt egyszer sem, minden nap találkozunk, de sosem aludt még velem. Lehet, hogy hihetetlen, de ez az igazság. Olyan rosszul esik, hogy sokan 1-2év után összeköltöznek és ő meg nem szeretne velem lenni vagy mi?! Ő az első, még nem volt más barátom. Nagyon szeretem nem szeretném elhagyni. Mit mondjak neki, vagy mit csináljak, hogy végre összeköltözzön velem? Mikor jön el az ideje? Mikor lesz vége ennek az agglegényes időszakának? Köszönöm ha válaszoltok és segítetek.
2010. dec. 16. 21:43
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok közönséges lenni, de 6,5 év után még mindig az megy, hogy megrak aztán hazamegy, vagy téged kitessékel, hogy ügyi voltál cica, de holnap korán kell kelnem? Valahogy nem tudom elképzelni ezt az egészet. Ne haragudj, de olyan mintha nem is a barátnője lennél, hanem a szeretője. (most függetlenül attól, hogy van-e 3. fél vagy nincs)
2010. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
88%

Hát elég durva, hogy 6 év alatt egyszer sem aludtatok együtt.

Neked kéne a sarkadra állni, mert a te türelmed is véges - gondolom.

Ami nem megy, azt nem erőltetném a helyedben, úristen, én ki nem bírnám, hogy legalább egy 2-3 hónap után nem aludjunk együtt, persze nem rendszeresen, na, de nem egy rühes kutya az ember, hogy megdugják - bocs, ha vulgáris vagyok - aztán ki - ki a maga útján.

Neeem!

Ne hagyd magad, semmibe se vesz téged ez az ürge.

2010. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon jól csinálja ez a csávó. Megadod a címét? Szívesen vennék tőle tanácsokat !!
2010. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
86%

szerintem téged csak a szeretőjének tart

sajnos....

2010. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem te az ingyenes szexpartner vagy nem a barátnő,

élettárs vagy feleség sose leszel. Hagyd el ne alázd magad.

2010. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt egy 6 éves kapcsolatom. Vagyis több megszakítással közben, ugyanis ő sem akart velem összeköltözni. De azért mi aludtunk együtt, meg voltam többször is néhány hétig nála. Őt a kötöttség zavarta, legalábbis ezt mondta. (Aztán 6 év után kinyögte, hogy nem akar gyereket, meg házasságot.)

Többször szakítottam vele emiatt, mert nem láttam a jövőnket, aztán mindig "visszasírta" magát. 18 éves voltam amikor összejöttünk, aztán hittem neki mindig. Mert el akartam hinni, hogy változni fog a szitu. Aztán nem változott soha. Végül aztán 2008 végén végleg lezártam vele. Azóta együtt élek 1 sráccal, 13 hetes terhes vagyok, és nagyon örülök, hogy lezártam az előző kapcsolatomat! Ugyanis most van 1 működőképes, jó kapcsolatom,amiben jól érzem magamat.

Tudom, hogy durván hangzik, mivel szereted őt, de szerintem dobd ki. Meddig akarsz még várni? Kell idő, míg tovább tudsz lépni, aztán az sem biztos, hogy azonnal az igaziba botlasz bele, szóval lépj le, minél előbb!

2010. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Addig szakíts vele, míg nem aláz meg jobban. Ezek kamu kifogások , hogy "jó ez így, minek változtatni?" . Első kapcsid, még nincs viszonyítási alapod. Pár pasim volt életem párja előtt, de akkor esett le tantusz, hogy mennyire érezhetem komolynak a kapcsolatot, amikor 2 hónap múlva elvitt bemutatni a szüleinek. Annyira meghatódtam, hogy fontos vagyok neki . Mert ez pl. jel arra.

2010. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
41%

Mi már 2 hónap után együtt aludtunk minden este pedig akkor diákok voltunk(17-18 évesek)

Gondolj bele, hány közös reggeliről, vacsiról, reggeli szexről, maradtál le. Pedig ezek mind nagyon jó dolgok.

2010. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van egy ilyen ismerösöm akinek van egy "barátnöje" évek óta.Nem értem a fiút.A csaj nagyon csinos mutatos meg minden évek ota járnak nyaralni,összejrnak stb és nem hajlandó felvállalni.Hát tudod kit nézne hülyének...nem értem hogy türhettél eddig.A legjobb lenne kitenni,majd akkor ha valamit is érez kapálozna és akkor belehetne vetni hogy addig nem békülsz ki vele mig fel nem vállal és nem alhatsz nála,ha nem kapálozik akkor legalább tudod h csak "arra" tartott vagy épp ha veled volt nem unatkozott.Ha nem teperne akkor jobb még most kiderül h nem vagy fontos neki bérmennyire sz-r is mert még fiatal vagy és nem ment rá a fiatalságod és találsza magadnak mást hamar.
2010. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
72%
Vagy nős,vagy van másik nője vagy b*zi,vagy nem szeret és csak addig vagy jó megtűrhető mig jön a nő...
2010. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!