Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akar...

Mit csináljak? Nem akar összeköltözni velem. (6 és félév kapcsolat után)

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok hozzátok fordulni, mert már nincs ötletem, nem tudom mit tegyek. Szóval Ő 29/f éves én 22/l vagyok. Azt mondja, hogy még jó így neki nem szeretne összeköltözni velem. Lakása is van. Nem azt kértem, hogy vegyen el feleségül, de például még sosem aludt velem a 6 és félév alatt egyszer sem, minden nap találkozunk, de sosem aludt még velem. Lehet, hogy hihetetlen, de ez az igazság. Olyan rosszul esik, hogy sokan 1-2év után összeköltöznek és ő meg nem szeretne velem lenni vagy mi?! Ő az első, még nem volt más barátom. Nagyon szeretem nem szeretném elhagyni. Mit mondjak neki, vagy mit csináljak, hogy végre összeköltözzön velem? Mikor jön el az ideje? Mikor lesz vége ennek az agglegényes időszakának? Köszönöm ha válaszoltok és segítetek.
2010. dec. 16. 21:43
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
81%
Ez így igaz, valaki szórakozásból pontozgat, még kérdést is. Mert még így sem tudjuk mekkora a lakás, mert mondjuk egy garzonba én se vennék magam mellé senkit. És pontozgasson csak a sok kisk.csög (száradjon le a kezetek, ha ez a legjobb mókátok), mert itt kivételesen tényleg mindenki segítő szándékkal ír..
2010. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
91%

A férjem is húzódozott az elején a kötöttségektől (válás után volt). Nem erőltettem, ha jött, örültem neki, ha elment, nem marasztaltam. Aztán némi tipródás után kezdett egyre gyakrabban itt aludni, lassanként gyűltek a cuccai. Egyszercsak többet volt itt, mint nem itt. (Tudom, Kazinczy forog a sírjában :))

Majd havi egy-két napot aludt csak máshol, de akkor is a lányával volt.

Majd a házasságtól való félelmét is leküzdötte és elvett.


Csatlakozom a többi lepontozotthoz, nem normális, hogy soha nem aludtál nála. 6 év után főleg. Sajnos nem valószínű, hogy változni fog a dolog. Pár hónap, szélsőséges esetben 1-2 év tétovaság elfogadható, de 6 év??

Nálam anno még az egy-két egyéjszakásom is itt maradt reggelig, megreggelizett, megköszönte a társaságomat, és utána távozott. Ezért is tartom furcsának, hogy nálatok ez így megy.

2010. dec. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Kötöttségek?

Mi a kötöttség abban, ha két ember szereti egymást és összeköltözik?És itt a "szeretik egymást" a lényeg.

Mi 1 hónap múlva összeköltöztünk a párommal, azóta se bántuk meg, el sem tudnánk képzelni a különélést, az egyet jelentene a szakítással - mellesleg.

Kötöttségnek csak az önző ember érzi az együttérzést, vagy a gyáva emberek, akik félnek kimutatni a másik felé az érzéseiket.

A garzonról meg annyit, hogy vki nem "venné oda a másikat" - az ember egy kutyát vagy házikedvencet vesz oda maga mellé, nem egy embert, szerintem - hogy párom anno társbérletben lakott, és egy szoba volt, amit magáénak mondhatott, ott kezdtük, mert valahol el kell kezdeni.És képzeljétek, én még a lakótárssal is igyekeztem kijönni, holott irirtált a személye.

Alkalmazkodás kérdése az egész.

2010. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

*sokadik mondatom helyesbítem: kötöttségnek csak az önző ember érzi az együttélést.

:)

2010. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
jó oké tegyük fel ő egy olyan pasi aki félti a szabadságát. na de 6 év alatt egyszer nem volt olyan hogy együtt aludjatok az nem normális dolog. az igény sem merült fel benned?? itt valami nem stimmel. én először nem is az összeköltözést hoznám fel hanem az együttalvást. ha erre is nemet mond akkor sürgősen keress egy rendes normális pasit, hogy ne pazarolj rá több időt.
2010. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, ellenben nagyon köszönöm a válaszokat. Sajnálom, hogy nem hiszitek el, hogy sose aludtam vele, pedig így van. Még másnál természetes az együtt alvás nála valószínű, hogy nem. :(
2010. dec. 17. 19:50
 37/49 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de látszik, hogy nem volt más kapcsolatod, mert így nem tudod mi a normális. Mert az, hogy 6,5 évig együtt vagytok, de nem aludtatok együtt, az nem az. Még azt is jobban megérteném, ha szex nem lett volna, de 6,5 év után már azt sem...


Most komolyan válaszolnál nekem az alábbi kérdésekre?


- Miből érzed, hogy szeret Téged?

- Bemutatott a szüleinek 6,5 év után? (Engem a párom pár hónap után bemutatott)

- Hányszor találkoztok egy héten? Mert heti 3 mondjuk sok mindent elárul.

- Miért viseled el, hogy kiabál Veled? Te azzal semmi rosszat nem csinálsz, hogy érdeklődsz. Az olyan férfi kiabál ilyenkor, akinek takargatni valója van. És ezt vedd nagyon komolyan.

- Miért vagy vele? Tényleg szerelmes vagy, vagy egyszerűen a megszokás?

- Komolyan elhiszed, hogy 29 évesen normális, hogy "agglegény" korszakot él és még nem kész az összeköltözésre, ami még teljes kötöttséget sem jelent?


A férfiak jelentős részének már ilyenkor megvan, vagy útban vagy a gyerek, nem hogy félne egy összeköltözéstől, ami semmilyen kötelezettséget nem von maga után hosszú távon.


Gondolkodj el ezeken kérlek és válaszold is meg. Komolyan érdekel, hogy miért marad valaki ilyen helyzetben a férfival, aki semmire sem becsüli. Mert erről van szó. Szomorú, hogy erre nem jössz rá, bár biztos az elmúlt évek nehezebben engednek lépni, meg hogy ő az első.


De hidd el, ha itt ennyi ember azt mondja, hogy ez nem normális, akkor tényleg nem az!

2010. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Nem mutatott még be a családjának és mindennap találkozunk. Nem megszokásból vagyok vele, szeretem őt nagyon. Nem tudom mit tegyek, nem szeretném elhagyni. Nem tudom miért nem marad velem estére. Nem tudom rávezetni őt semmivel, hogy megváltozzon?? Jó tudom hülye vagyok meg ilyesmi, hogy eltűrök tőle dolgokat, de első kapcsolatom, senkim nem volt előtte. :(
2010. dec. 26. 21:48
 39/49 anonim ***** válasza:
Nem marad veled estére,egyáltalán szexeltek ti,volt testi együttlét?Mert lehet hogy ő barátságnak gondolja te meg kapcsolatnak érzed a semmit.
2010. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is elég nagy gond,hogy a 6,5 év alatt be sem mutatott a családjának..Te ezt nem hiányolod?Soha nem említetted neki?Erre hogy reagált?


Szerintem itt az ideje,hogy változtass TE!Szakíts vele,biztos vagyok benne,hogy te ennél sokkal többet érdemelsz.Aztán majd ha találsz valakit,aki tényleg szeret,becsül,tisztel téged,akkor meglátod,hogy ez a 6,5 év nagyon nem volt jó így,egyszerűen abnormális dolog..


Sok sikert kívánok neked a jövőre nézve,és egy sokkal boldogabb,igazi párkapcsolatot!:)

2010. dec. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!