Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akar...

Mit csináljak? Nem akar összeköltözni velem. (6 és félév kapcsolat után)

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok hozzátok fordulni, mert már nincs ötletem, nem tudom mit tegyek. Szóval Ő 29/f éves én 22/l vagyok. Azt mondja, hogy még jó így neki nem szeretne összeköltözni velem. Lakása is van. Nem azt kértem, hogy vegyen el feleségül, de például még sosem aludt velem a 6 és félév alatt egyszer sem, minden nap találkozunk, de sosem aludt még velem. Lehet, hogy hihetetlen, de ez az igazság. Olyan rosszul esik, hogy sokan 1-2év után összeköltöznek és ő meg nem szeretne velem lenni vagy mi?! Ő az első, még nem volt más barátom. Nagyon szeretem nem szeretném elhagyni. Mit mondjak neki, vagy mit csináljak, hogy végre összeköltözzön velem? Mikor jön el az ideje? Mikor lesz vége ennek az agglegényes időszakának? Köszönöm ha válaszoltok és segítetek.
2010. dec. 16. 21:43
1 2 3 4 5
 21/49 tetris ***** válasza:
81%

Az teljesen nyilvánvaló, hogy a helyzet neki így, ahogy most van teljesen megfelelő. A jelek szerint ennél tovább nem is akar lépni.

Te viszont döntéskényszerbe kerültél, mert ez így számodra nyilvánvaló, hogy elfogadhatatlan. Így, ahogy most van, nincs jövőtök. Látod, mindenki ezt mondja. És a te órád ketyeg, de az övé ráér.

Állj elé szerintem is, és tedd fel a kérdést.

Talán segít, ha elmondom, hogy én 5 évig jártam a párommal, és ő se akart többet. Aztán egy nap azt mondtam, hogy mostmár vagy elvesz, vagy vége. Ne bolondítson tovább. Ez volt a lánykérés nálunk. Hát erre nagy sopánkodások után beadta a derekát, és elvett.

30 éve együtt vagyunk.

2010. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
71%
Nos van nagy hólapátod? Akkor a hóval együtt dúrjad kifele az életedből ezt a semmirekellő faszit. Mit akarsz még? Találsz te magadnak egy rendes férfit, akinek nem csak szexre kellessz, de értékel is mint nőt.
2010. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
87%

én már fél év után raktam volna ki a szűrét egy ilyen hapsinak!

mi az, hogy van kecója, de nem akarja, h nála aludj? hol szexeltetek eddig? a bokorban?


bocs, de ez vagy oltári nagy kamu, vagy te vagy nagyon naiv.

2010. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
17%
Mekkora az a lakás? Elférnétek egyáltalán?
2010. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem tudom elképzelni..mármint hogy soha nem aludtatok egymásnál.6,5 éven keresztül képes voltál elviselni ezt?!Este 11kor,mikor jól végezte dolgát hazamegy?Meg téged is elküld szex után?
2010. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

23:22

LOL

Azt hittem az lesz belőle, hogy ha van hólapátja jól k.rja fejbe vele. Kb azt kellene. Komolyan hogy tűrhetted ezt ennyi éven át??? A szerelem tényleg ennyire vak lenne?

2010. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Huhh, először is nagyon köszönöm a sok választ. Tényleg nem aludtunk még együtt sose, nem kamu a kérdés. Ne úgy képzeljétek el, hogy szeretkezünk és elküld, nem ebből áll a kapcsolatunk. Rendesen együtt vagyunk nála vagy nálunk, beszélgetünk elmegyünk ide - oda, csak nem alszunk együtt, nem lakunk együtt ennyi. Érzem hogy szeret engem és én is őt, csak valamiért költözni nem akar és nem tudom az okát.
2010. dec. 16. 23:49
 28/49 A kérdező kommentje:

23.49-es Komolyan hogy tűrhetted ezt ennyi éven át???

Jól meg voltunk (vagyunk) együtt minden, hittem, hogy egyszer csak elvisz, de már belefáradtam, hogy mindig mikor felhozom neki a témát, hogy beszéljük meg kiabál meg tereli a témát és azt mondja majd. Nem vagyok erőszakos és nem erőltetek rá semmit, mégis azt mondja jó így neki.

2010. dec. 16. 23:55
 29/49 anonim ***** válasza:
51%

Na, tudod kivel kiabálna...

És bocsi, de szerintem kamuzol, hogy nem aludtatok együtt.

Ehhez mindig nappal kéne szexelnetek, ezt meg valahogy nem akarom elhinni.

2010. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
6%

Elég viccesek mellesleg a lepontozások is.

Aki megírja a tutit, az feketéllik.

Röhejes.

Ha Te generálod, kérdező, akkor nekem sincs kommentem ezekután hozzád.

2010. dec. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!