Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akar...

Mit csináljak? Nem akar összeköltözni velem. (6 és félév kapcsolat után)

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok hozzátok fordulni, mert már nincs ötletem, nem tudom mit tegyek. Szóval Ő 29/f éves én 22/l vagyok. Azt mondja, hogy még jó így neki nem szeretne összeköltözni velem. Lakása is van. Nem azt kértem, hogy vegyen el feleségül, de például még sosem aludt velem a 6 és félév alatt egyszer sem, minden nap találkozunk, de sosem aludt még velem. Lehet, hogy hihetetlen, de ez az igazság. Olyan rosszul esik, hogy sokan 1-2év után összeköltöznek és ő meg nem szeretne velem lenni vagy mi?! Ő az első, még nem volt más barátom. Nagyon szeretem nem szeretném elhagyni. Mit mondjak neki, vagy mit csináljak, hogy végre összeköltözzön velem? Mikor jön el az ideje? Mikor lesz vége ennek az agglegényes időszakának? Köszönöm ha válaszoltok és segítetek.
2010. dec. 16. 21:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
van lakasa es meg sosem aludtal nala?? eleg gyanus. plane 6 ev utan...
2010. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarja kínos helyzetbe hozni a másik nőjét ha meglátna titeket 1üt. Ez az igazság és még jobb is minthogy lebukjon a csaj előtt h te is itt vagy neki.

18/F

2010. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
95%

Őszinte leszek. Akkor jön el neki, ha jön neki egy nő, aki megmozdít benne valamit és hát az nem te vagy. Veled elvan, langyos víz, kényelmes, de semmi extra. Tudod az ilyen kapcsolat után szokott az jönni, hogy az örök agglegény, az aki fukar, aki ilyen aki olyan talál egy nőt, akire hirtelen mindent ráaggat, magához költöztetni, elveszi és gyerekt csinálnak. Te meg majd csak pislogsz.


A férfiak ilyenek, csak úgy vannak, haladnak, mint valami bolygó, valami majd csak lesz, aztán ez addig így megy, míg valami/valaki ki nem mozdítja őket. Neked nem sikerült. 6 és fél évet már vesztegettél rá. Ne áldozd fel a fiatalságodat..

2010. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de valami nagyon nem stimmel a barátoddal, ha 6 és fél év után még bírja, hogy nem alusztok együtt.

Voltál egyáltalán a lakásán huzamosabb ideig?

Nekem ez elég vadul hangzik, nem tudom meg tudnék -e bízni benne. Nem érezném őszintének a hozzá állását.


Szerintem nem normális az sem, hogy még így vele vagy. Ha nem szeretne minden nap Melletted ébredni, akkor szerintem ott komoly gond van.


Nem megbántani akarlak, de ez így nagyon furán hangzik.

Nem hiszem, hogy 29 évesen még az agglegény kort kéne élnie. És azt sem, hogy nagyon támaszkodni lehetne egy ilyen férfire.

2010. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
92%
Hamarabb kellett volna észbe kapni, neki valószínű esze ágába nincs elköteleződni, vagy sohasem, vagy pedig veled nem. Mindenképp ülj le vele ezt megbeszélni, de ennyiből nagyon úgy tűnik, hogy neki ez így kényelmes, megkap mindent de mégse vagy ott a "nyakán".
2010. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
56%

szia!

meg lepett, hogy még nem aludtatok együtt.

én 4éve vagyok a párommal, de hetente 2éjszakát együtt töltünk.

nem látok bele a kapcsolatotokba, nem tudom, hogy milyen a kapcsolat. értem ez alatt azt, hogy sokat veszekedtek-e és hasonlók.

Sajnos nem erőltetheted rá az akaratodat, az csak megrémítené, bár 6,5év után nem tudom mitől fél:S


én úgy gondolom inkább a kötöttségtől fél, attól, hogy lesz ott valaki, aki pakol és matat utána állandóan, rá szól, ha esetleg szét hagyja a zokniját, stb stb. Tehát gondolom én, fél, és ijesztő számára a gondolat, hogy felborul a megszokott otthoni léte. Vagy nem tudom:S

kérdezz rá esetleg erre, meg persze a konkrét okra, mert az nem válasz, hogy "nekem még így jó"


22L

2010. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a kérdést neki kéne feltenni. Odaállsz elé és szemtől szembe rákérdezel, hogy MIÉRT, és ha már ott tartasz, azt is megkérdezheted, hogy ő hogy látja ezt a kapcsolatot, szerinte van-e jövője. Addig ne hagyd magad lerázni, amíg nem válaszol normálisan, ne hagyd, hogy tereljen. Amúgy ezt az együtt alvást nem értem, hogy lehet, hogy még nem sikerült összehozni ennyi idő alatt.

Hidd el, hogy neki kell szegezni a kérdéseidet, egyből észre fogod venni, ha valami nem stimmel.

2010. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
37%

ez így tényleg elég furcsa...

Mi rögtön az első hónapoktól egymásnál alszunk. Sztem most az elején ne is az összeköltözést erőltesd, hanem véletlenül ragadj ott nála éjszakára.

Meg próbált meg h esetleg ő ragadjon nálad. Ha kocsival jár, akkor borozgassatok, és akkor csak marad :) Tett csábítóva számára a maradást ;)


biztos h minden rendben van veletek egyébként? Nem lehet h más is bekukucskál hozzá néha? Furcsa h az estéket ennyire egyedül akarja tölteni. Vagy nem lehet h vmi olyan problémája (rémálmok, ogrévé változik....) van este amit fél elmondani?


22/L

2010. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
55%

Ez jó ötlet, beszélj vele! Basszus, ennyi idős volt anyukám, amikor megszületett a harmadik(!) gyereke.

Mi a párommal a másik véget vagyunk, egy hét után összeköltöztünk. 19 voltam, ő meg 23. Bőven elég érettek.


A pároddal valami nagyon nem stimmel, és sajnos az még a jobbik eset, ha megcsal. Valószínűleg egyszerűen nem is akar tőled semmit, összejártok, de amúgy hagyd békén.


Beszélj vele! Nem mikor jön el az ideje, már réges-rég elmúlt az ideje!!!

22N

2010. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
90%

21.52-vel maximálisan egyetértek, mindent leírt, amit én is írhattam volna.

De milyen türelmed lehet neked és milyen mindenbe beletörődő természeted, hogy ezt hat évig rendben találtad és elviselted tőle? Ez még egy pár hónapos kapcsolatnál elmegy, de több évesnél?

Még ha kényelmes is, meg magának való... Könyörgöm, hat éve vagytok együtt, és nem aludt még veled.

Valami nagyon nem stimmel.

2010. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!