Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért csinálja ezt?

Most miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Az anyukám és a mamám nem igazán jönnek ki egymással..ritkán találkoznak, akkor is veszekedés a vége.Max. telefonon beszélnek de akkor se valami békés hangvétellel. Aggódtam, hogy esetleg a karácsonyt nem tudjuk vele tölteni ez miatt. Aztán Anya felhívta hogy a szenteste jó lenne, és átmennénk hozzá, tesómékkal együtt.Mindenki boldog volt h naa összejön meg minden.Erre mamám tegnap felhívta anyát, h hát neki nem jó a szenteste(mintha más dolga lenne...), meg amúgy is van még két nap karácsony.Nekünk viszont nem jó a másik két nap, mert első nap nálunk leszünk, második nap tesóméknál(mamám nem jön, fáj a lába, hamar elfárad...)Ma nővérem átment hozzá meglátogatni és mamám azt mondta hogy azért mondta le, mert még nem vett ajándékot, hideg van a lakásba, meg nincs kedve sütni-főzni.

1.Mi akadályozza meg h ajándékot vegyen??

2.Mire való a radiátor??(...)

3.Ki kérte hogy süssön/főzzön?(nem zabálni megyünk hanem karácsonyozni, h együtt legyünk)

Folyton panaszkodik, hogy anya nem törődik vele stb. és mikor végre már jó lenne ilyen hülye kifogásokkal lemondja azt a ritka alkalmat is hogy velünk legyen.Aztán meg majd panaszkodik, hogy karácsonykor át se mentünk meg leszarjuk..

Miért csinálja??


2010. dec. 16. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
azért,mert öreg és ők már inkább imádják magukat sajnáltatni!
2010. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeket miért nem kérdezed meg tőle?Kaját ti is tudtok vinni,ajándék nem kell,a radiátort pedig csavarja fel.Ha valaki valamit nagyon akar,azt meg lehet oldani.Mondd meg neki a véleményed.Attól,hogy öreg,még nem hülye és lehet vele beszélni.Ha pedig kiböki,hogy nem akar veletek lenni,akkor a továbbiakban úgy kell hozzáállni.Ha máskor nyafog,hogy nem mentek,akkor meg kell mondani,hogy ő akarta,hogy így legyen.Én biztos nem csinálnék belőle lelkiismereti kérdést,hogy mi lesz vele a továbbiakban,ha most minden indok nélkül elhajt benneteket.
2010. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akar velünk lenni sztem. csak tatám hiányzik neki mert meghal és karácsonykor nincs kedve ünnepelni...tavaly is ezt csinálta, csak rávettük hogy jöjjön át bátyám győzte meg valahogy.. én értem is hogy hiányzik neki meg nehéz nélküle de ez akkor is..attól még meg kéne ünnepelni nemtom miért viselkedik igy..
2010. dec. 16. 18:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!