Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? (bővebben lent. )

Mi tévő legyek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Az ünnepek közeledtével felmerült bennem a kérdés, hogy 2.5-3 hete összejöttem egy sráccal. Vegyek-e neki valamit karácsonyra? Ha nem is valami nagy dolgot, de mégis? A másik, hogy a vonzalom meg van kettőnk között, de ezalatt az idő alatt nem éreztem azt, hogy más is "megmozdult" volna bennem, nem érzem azt, hogy kezdene ki alakulni az a nagy szerelem. Tudom, hogy idővel fog jönni a szerelem... de mégis nem kéne valamilyen "előjelének" lenni (a vonzalmon kívül)?

Mert szerintem a vonzalom kevés, hogy bárkivel hosszabb időn át együtt legyek, illetve őt magamhoz kössem. Szerintetek szakítsak vele? Már mintha nem változik semmi? Teljesen össze vagyok zavarodva.

Kérlek, normálisan válaszoljatok! Köszönöm.


2010. dec. 16. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát az ajándékozással kapcsolatban: Kérdezz rá,hogy szerinte ajándékozzatok e...(mert ha te veszel neki valamit,Ő meg nem,az eléggé ciki).


Az hogy vele maradj e??

Ha jól érzed vele magad,akkor igen..

Nekem 5 hónap után jött a szerelem,előtte csak jó volt mellette lenni..

Együtt vagyunk 6 éve és még mindig szerelmes vagyok:)

2010. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen típus vagy.

A férjemet mikor megismertem, csak egyszerűen jól éreztük magunkat együtt, jókat beszélgettünk, sétáltunk és jó pár hét eltelt, mire rájöttem, hogy szeretem.

Előjele nem igazán volt, max hogy szerettem volna egyre több időt vele tölteni, ahogy teltek a hetek.

Viszont van ismerősöm, aki szerint vagy szinte az első pillanatban belezúg az ember vagy nem. (Ebben én sajnos nem hiszek.)

Szerintem (de mondom ez csak az én véleményem) egyenlőre ne szakíts, azért ha kedveled és van vonzalom, akkor adj egy kis időd magatoknak.


Ajándék MAX. egy kis jelképes valami.

2010. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak azt tudom, hogy amikor "kiderült", hogy tetszem egy olyan férfinak, aki nekem is tetszett, még több, mit fél év kellett, hogy összejöjjünk, és én ezalatt az idő alatt teljesen beleestem. Így aztán, amikor megtörtént a csoda, ki se láttam a fejemből a szerelemtől. Szóval szerintem valahol a at a sorrend rossz, hogy előbb összejöttök, aztán várod, kialakul-e a szerelem. Lehet, hogy ki fog, de lehet, hogy nem. Lutri.

2010. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki.Mi anno december elején jöttünk össze igaz mindenki a saját családjával ünnepelt de nálunk se volt szerelem.És beállított egy ezüst karkötővel.Én meg nem vettem semmit.Na szted milyen ciki volt?
2010. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is vegyél neki valami apróságot, de várd meg, hogy ő ad-e neked valamit, és csak azután add oda neki.
2010. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! :)
2010. dec. 16. 12:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy még az is bökkenő, hogy nekem most vizsgaidőszakom van, és ilyenkor 1-1.5 hónapra bezárkózom a szobámba és kizárom a külvilágot... csak egy-egy vizsgaalkalomkor teszem ki a lábam a házból... szóval nem nagyon tudunk találkozni majd... nem tudom így van-e értelme?! :(
2010. dec. 16. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:

így is van értelme hidd el...

Ha ezt tudja neked tolerálni,akkor valószínüleg komolyan gondolja veled:)

2010. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!