Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legkevésbé fájdalmas...

Mi a legkevésbé fájdalmas indok szakításkor?

Figyelt kérdés

Egyik férfi (huszonéves) ismerősöm tőlem kérdezte ma,hogy mit mondjon a menyasszonyának,miért akar szakitani,mi fájna a legkevésbé neki.(Igazi indok hogy ellaposodott a kapcsolatuk,meg beleszeretett vmi lánykába,de ezt ugye nem lehet megmondani)

Én a "már nem vagyok szerelmes,elmúlt,jobb ez igy mindkettőnknek,hogy még gyerek és házasság előtt derült ki"-t ajánlottam,bár ez se az igazi.

Szerintetek? Nektek mi lenne a legkevésbé fájó indok?


2010. dec. 14. 19:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mondja meg az igazat, bármennyire fáj is az! Nem lehet fájdalommentesen szakítani!

Akkor meg még nagyobb lenne a botrány ha kiderülne, hogy szakítás után 1-2 nappal már látták az új szerelmével, de közben meg behaluzott vmit a menyasszonyának. Az a legtisztább ha leülteti és elmondja neki h bocsi, de ez van. Lesznek könnyek, lesz könyörgés, lesz bűntudat, de én is biztos inkább az igazat szeretném hallani minthogy átverje a fejem.

2010. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén meg kell mondania, hogy kiszeretett belőle, langyi a kapcsolat. Mindkettőjüknek jobb, ha különmennek, inkább most , mint 3 év boldogtalan házasság után.

(De mondjuk azt hozzáteszem hogy nagyon nem szép, hogy vki mással kavar meglévő kapcsolatban, plusz azért nem fekszik le vele mert nincs pénze szállodára...jobb lenne először tiszta lelkiismerettel kilépni egy kapcsolatból.)

2010. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg jobb, ha inkább elmondja az igazat.. Ha a srác beadja neki, hogy nincs harmadik fél, akkor a lány még hosszú ideig fog reménykedni, magában pedig folyamatosan őrlődik, mit rontott el. A srác álljon elé, mondja meg neki, hogy beleszeretett valakibe. Az érzéseket nem lehet irányítani..

Így a csaj kiborul majd, hogy mekkora szemét a vőlegénye, és hogy hogy elbánt vele a sors, de gyorsabban fog talpra állni. Az milyen lenne, ha egy hét múlva meglátná az új csajjal - főleg ha még ismeri is! - valami szórakozóhelyen kézenfogva?

2010. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeségnek tűnik, de hosszútávon az a legkevésbé fájó (legalábbis nekem), ha megtudom az igazat. Ha másba szeretett bele, akkor azt. Mert az érzelmeit az ember nem tudja irányítani, ezt el fogom fogadni, és becsülni fogom, hogy nem csalt meg (persze, ha negcsalt, az más ügy, de akkor is, legalább bevallotta...). Annál nagyobb gáz nincs, mint amikor ilyen sablondumával szakít vki, aztán kiderül, hogy más van a háttérben (ezzel nem azt mondom, hogy nincs olyan, hogy simán ellaposodik egy kapcsolat, hanem azt, hogy ahol más is van a háttérben, ott elég cinkes ezzel a dumával jönni, mert a végén úgyis ki fog derülni, hogy már mást szeret az illető...)
2010. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, azzal a másik lánnyal nem hinném hogy sokáig együtt lesz :) az igazi indok tényleg az, hogy nem szerelmes. Én is azt ajánlom, hogy mondja azt hogy nem érzi azt amit kéne, és nem illenek össze.
2010. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

nem is akar a másik lánnyal semmi komolyat,csak szexet,izgalmat...ami hiányzik a jelenlegi kapcsolatából...amit értek,csak nekem pl nem igy működik



a szerelem jön magától...de ha évekig működik,és eldöntjük hogy akkor "örökké",akkor onnantól elhatározás kérdése,hogy nem hagyom ellaposodni,nem csak az egyik félen múlik hogy halálunkig együtt leszünk,vagy csak amig egy nagyobb mellű lányt/helyesebb pasit meg nem látok...

a szerelem nem tart örökké,átalakul szeretetté,ami időnként fellángol...

2010. dec. 14. 21:07
 17/18 anonim ***** válasza:
az ellaposodott kapcsolaton még lehetne javítani egy újrakezdéssel és egy beszélgetéssel...vagy pedig most mondja meg az igazságot és ne húzza a dolgot
2010. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az igazságot mondja...

A lány se örülne ha kiderülne csak nem voltál jó az ágyban,és jó sexet akartam végre...Igy kár esküdni,mert úgyis csalás,válás lesz a vége,még idejében kell lezárni ami nem megy,nem 3 év nyűglődés meg kényszerbaba után...

2010. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!