Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legkevésbé kínos helyszín...

Mi a legkevésbé kínos helyszín, program arra, h a bátyám bemutassa nekem a barátnőjét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne kínos? :) Szerintem nincs helyhez kötve,ott és akkor mutatja be ahol/amikor ő jónak látja. Én úgy ismertem meg a bátyám feleségét anno,hogy bejöttek hozzám a kávézóba,ahol dolgoztam. Délután jöttek,amikor nem volt túl nagy forgalom,így egy kicsit le tudtam ülni velük beszélgetni.
2010. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kínos?

Lehet, hogy rosszul fejezted ki magad?

A mozi a legjobb. Az előtérben bemutatkoztok, büfében egy kávé, vagy üdítő, aztán a film alatt nem lehet beszélgetni, a csendben felmérhetitek egymást.

Utána már jó téma a film, kicsit elkalandozni belőle, rátérni a személyes dolgokra, ha kapcsolódik esetleg egy jelenethez... Semmi kínos nincs benne, csak hagyni kell időt, hogy az első benyomások leülepedjenek.

2010. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazatok van, a kínos nem jó szó. Inkább azt szeretném h senkit se hozzon a szituáció zavarba, vagy ne legyen olyan "ööö akkor mi lesz" helyzet...h hirtelen nem tudunk egymással mit kezdeni. köszi
2010. dec. 30. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:

13:52, továbbá

ne legyen előre véleményed róla. Ha lehet, még aznap sem. Aludj rá egyet, akár jó, akár rossz benyomást hagyott.

2010. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!