Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legkevésbé fájdalmas...

Mi a legkevésbé fájdalmas indok szakításkor?

Figyelt kérdés

Egyik férfi (huszonéves) ismerősöm tőlem kérdezte ma,hogy mit mondjon a menyasszonyának,miért akar szakitani,mi fájna a legkevésbé neki.(Igazi indok hogy ellaposodott a kapcsolatuk,meg beleszeretett vmi lánykába,de ezt ugye nem lehet megmondani)

Én a "már nem vagyok szerelmes,elmúlt,jobb ez igy mindkettőnknek,hogy még gyerek és házasság előtt derült ki"-t ajánlottam,bár ez se az igazi.

Szerintetek? Nektek mi lenne a legkevésbé fájó indok?


2010. dec. 14. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem illünk össze, mindkettőnknek jobb lesz így?
2010. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Az igazság.
2010. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Meguntalak, de legalább örülj, hogy voltam annyira tisztességes, és nem varrtam a nyakadba néhány gyereket.
2010. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

igazság?

csak azért nem csalta meg még a lányt,mert együtt laknak,és sajnálja a pénzt szállodára:D


ezt én se szeretném hallani

2010. dec. 14. 19:24
 5/18 anonim ***** válasza:
99%
Sztem ezek hülyeségek. Mert az ilyen nem illünk össze dolgok után a nő folyamatosan keresni fogja az igazi indokot, elsősorban magában. Szal ezek a legfájdalmasabbak. Ha úgy akar szakítani, hogy a csajnak ne fájjon, akkor haragítsa magára. A harag és düh sokkal intenzívebb, de hamarabb is múlik. Én megmondanám, hogy belezúgott másba. Biztos sírni fog, haragudni, de utána könnyebb neki kezelni, mert nem magában fogja keresni a hibát! És jóval véglegesebb, mint egy "ez nem működik, lapos" stb. mert akkor még mondhatja, hogy így meg úgy lesz ezután, és akkor azt magyarázd ki, hogy miért is nem.....
2010. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként igen, sokkal jobb a lánynak ha haraggal válnak el... mondja neki azt hogy megcsalta, és a lánynak is megmarad kicsit a büszkesége (legalábbis akkor veszekedés után kicsit inkább úgyérzi hogy ő dobta ki a palit, és nem az dobta őt)
2010. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az igazat, a nem vagyok már szerelmes az olyan hülye látszat indok. Minek kérte meg a kezét akkor egyáltalán? Na mindegy szerintem az igazat és minél előbb.
2010. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

már vagy 2 éve jegyesek,akkor még szerethette,(én a lányt nem szerettem soha,csodálkoztunk sokan h ennyi ideig birják)


kérdést nem feltétlen azért irtam ki,h a kérdésben szereplő pasi mit mondjon,hanem hogy ki szerint mi a legkevésbé fájó


saját tanácsomat én nem alkalmaznám igazából,kb ugyanannyi ideje vagyunk együtt párommal mint ők,rögtön kiszurnám hogy nem igaz amit mond,jobb a igazság...

2010. dec. 14. 19:41
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fájdalommentes szakítás, főleg ha az egyik fél még szerelmes. Olyan indok, amivel ezt enyhíteni lehetne méginkább nincs. A legtisztességesebb viszont az őszinteség. Ez minimum jár egy olyan embernek, aki kész lett volna vele összekötni az életét. Amiben segíthet a lánynak, az maximum annyi, hogy ne hagyja, hogy teljes mértékben hibásnak érezze magát a történtekért. A veszteség érzése mellé nem lesz szüksége még fölösleges bűntudatra is.
2010. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Szakításnál minden indok fáj, de ha már volt ennyire görény, hogy ennyi időt elpazarolt, ráadásul nincs pofája magától megmondani az indokot, hanem tőled kérdezget, akkor most már igazán elmondhatja az igazságot. A csajnak ígyis-úgyis szar lesz, viszont legalább az igazat kapta meg. (Mármint ha ez az igazság, mert a szállodás dologból nekem csak az jött le, hogy d.ugni akar)
2010. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!