Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, bajom lehet belőle?

Mit tegyek, bajom lehet belőle?

Figyelt kérdés
Szerb állampolgár vagyok.Bécsben dolgozom/élek.Papirok nélkül...Tegnap feljöttek hozzám a rendőrök és ellenőrizték az útlevelemet.A félévenkénti 90napos kinttartózkodásom már réges régen kihasználtam...Mit csináljak?Most azonnal jöjjek haza?Vissza fognak jönni ellenőrizni,vagy a határon kapcsolnak le?Járt már így valaki?Tapasztalatok?Ne haragudjatok,hogy itt tettem fel a kérdést,de itt legalább sokan olvastok és válaszoltok.Nagyon sürgős..
2010. dec. 14. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Illegális bevándorlóként lehet bajod belőle.Kitoloncolnak,és megbüntetnek..Teljesen mindegy,hogy a határon vagy a városban kapnak el..Az eredmény a kitoloncolás,és felkerülsz a listájukra..Legközelebb ha menni akarsz oda a neved már ismerős lesz nekik..
2010. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkàbb magadtól menjél haza,mit sem hogy megvàrd,hogy kitoloncolnak!
2010. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az osztrák-magyar határon ritka az ellenőrzés. (Havonta járok Bécsből Bp-re és vissza.) Engem még egyszer sem ellenőriztek. Szóval szerintem menj minél előbb haza, mert ha kitoloncolnak, abból problémád lehet.

De érdeklődj inkább a szerb követségen, ott biztosan többet tudnak neked mondani.


[link]


Ez a bécsi szerb követség internetes oldala.

2010. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!