Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha félek a lányom édesapjától-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félek a lányom édesapjától-megtagadhatom a láthatást, vagy bajom lesz belőle?

Figyelt kérdés
Már terhesség alatt szakítottunk,a kislányom 1 éves.Az apukája eddig egy fillért sem fizetett utánna.Júliusban volt a tárgyalás-10 ezer FT gyerektartást kértem,azóta sem kaptam 1 FT sem.1 hónapja a júliustól járó részt kiadattam végrehajtásra,mert ő új autót vett,számítógépet,meg mindennap furikázik a nőjével-gondoltam a kislánynak is jut pénz.Amikor megkapta a levelet a végrehajtótól-felhívott-elmondott mindennek,megfenyegetett,egyébként a kislányt eddig sem nézte meg sűrűn,a születésnapján meg sem köszöntötte.Én nem akarok vele soha többé találkozni,elvileg jár neki láthatás,mit tegyek,ha eszébe jut jelentkezni?Köszönöm a segítséget
2009. dec. 4. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szégyellje magát! :-@

Sajnállak, hogy nem derült ki hamarabb, hogy micsoda alak...

Én a helyedben nem akarnám a gyereket "rátukmálni". Szóval ha nem jelentkezik, felejtsd el!

2009. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
én 19éves vagyok és 3éves korom óta nem láttam az apámat..talán örülök is neki. Nekem se fizet gyerektartást..semmit. És szerintem nem fog eszébe jutni a jelentkezés..örülj amíg nem látod:)
2009. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elöször is a gyerektartást követeld meg, ha máshogy nem megy, tiltasd le töle.

Másodszor: ha eröszakos vagy garázda veled szemben, akkor fordulj birósághoz, akkor eltiltják a láthatástól meg hozzád se közelithet, mert bezárják.

Harmandszor 3 év alatti gyereket csak a jelenlétedben láthat, odaadnod nem kell.

2009. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyereked felnő neki hiányozni fog az apja,de nemtudom..ha eddig se foglalkozott vele túl sokat akkor nemnagyon érdemes!
2009. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megtagadhatod ha agresszív,de add bíróságra,hogy legyen határozat róla,hogy nem mehet a közeletekbe.Ettől még a kötelességei megmaradnak,tehát kötelezhető tartásdíj fizetésre.Miért csak most adtad végre hajtásra az ügyet?Csak fél évig visszamenőleg lehet követelni.Vagy már folyamatban volt az ügyetek?Hajts be rajta minden fillért,az jár a gyereknek.És ne legyél ostoba,egy gyerekre a tartásdíj min20-25000ft/hó,vagy a fizetése 20-25/-a.
2009. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!