Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtara hogy...

Hogyan adjam tudtara hogy tobbet erzek mint barat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy srac, akit kb 8 eve ismerek. Aki nekem nagyon tetszik. Szamomra nagyon aranyos, kedves, meg minden... . Szerintem o is erez valamit irantam, mivel kedvesnek, draganak, szivemnek szolit. O a legjobb baratom is, mindent megbeszelhetek vele, mindig segit ahanyszor szuksegem van ra. Az utobbi 2 hetben eleg sokat beszelgettunk, s a regi idokhoz kepest talalkoztunk is elege gyakrak. Ma este is itt jart es nagyon megremegett a gyomrom amikor megtudtam hogy bejon hozzam. Hogyan mondjam el neki hogy tobbet erzek? Felek, mert nem akarom elvesziteni mint barat:( Szerintetek o is erez valami tobbnel irantam?


Ha valami nincs tisztaban akkor kerdezzetek

Koszonom valaszaitokat!


2010. dec. 12. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Bízz bennem én már csak tudom.Érd el h rákérdezzen.Pl:Melyik lánnyal jönnél össze az ismeretségi körödből?
2010. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen típus vagy, de ne félj mondani vagy cselekedni bármit amit úgy érzel jó lenne.(nem fogod elveszíteni, az ilyen aranyos fiúk nem szoktak csak úgy bedurcázni, főleg nem azért ha tetszik neked)

Én is drukkolok. Biztos hogyí tetszel neki a leírásod alapján.

2010. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!