Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtara hogy...

Hogyan adjam tudtara hogy tobbet erzek mint barat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy srac, akit kb 8 eve ismerek. Aki nekem nagyon tetszik. Szamomra nagyon aranyos, kedves, meg minden... . Szerintem o is erez valamit irantam, mivel kedvesnek, draganak, szivemnek szolit. O a legjobb baratom is, mindent megbeszelhetek vele, mindig segit ahanyszor szuksegem van ra. Az utobbi 2 hetben eleg sokat beszelgettunk, s a regi idokhoz kepest talalkoztunk is elege gyakrak. Ma este is itt jart es nagyon megremegett a gyomrom amikor megtudtam hogy bejon hozzam. Hogyan mondjam el neki hogy tobbet erzek? Felek, mert nem akarom elvesziteni mint barat:( Szerintetek o is erez valami tobbnel irantam?


Ha valami nincs tisztaban akkor kerdezzetek

Koszonom valaszaitokat!


2010. dec. 12. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél neki szerelmes e-mail-t.www.szerelmeskepeslap.hu-ról, egy kedves idézettel.
2010. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem te írtál egy hasonló kérdést egy-két napja? Ha jól emlékszem, 28 éves a srác.
2010. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet:)) Talán kérdezd meg, hogy nem lenne e kedve egy vacsihoz, amit te főzöl? Ez akár baráti vacsinak is mondható, de mégis meghittebb és tudtok sokat beszélgetni közben vagy utána egy finom ital mellett :)

Ha érez valamit irántad nem lesz ellenére sőt még kezdeményezhet is aztán.

2010. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi. www.szerelmeslevel.hu
2010. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelmes levél túl nyomulós. A vacsi mellett még meglepheted akár sütivel, a kedvenc csokijával. Véleményem szerint ne sürgesd, mert ha ő is szeret, akkor biztos, hogy alakulni fog:) Sok sikert!
2010. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Ma este is ketten vacsiztunk nalunk itthon es annyira jo volt

2010. dec. 12. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Küldjél neki egy Mikulásos képeslapot, és ird rá a következőt: Ha betör hozzátok egy dagadt piros ruhás alak, és belerak egy nagy zsákba, ne ijedj meg. Csak én szóltam a Télapónak, hogy téged kérlek karácsonyra!
2010. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

http://www.youtube.com/watch?v=PG8Vjo1ztiE


küldd el neki ezt!

egyik régi ismim énekli :D sztem szép :D

2010. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nekem is ismerős az érzés!:-) Évekig barátok voltunk, de Ő mindig tudatta velem óvatosan, viccesen, hogy benne lenne, ha összejönnénk. Aztán egyszer csak már én is többet éreztem és anélkül, hogy konkrétan kimondtam volna, tényleg alakultak az események...

Immár több, mint 3 éve együtt vagyunk!

Drukkolok Nektek!

(A belinkelt videón pedig káprázatos hangja van a lánynak! Gratulálok hozzá!)

2010. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
A kérdésedben van a válasz ;)
2010. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!