Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 fiu akivel 2-3 napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiu akivel 2-3 napja ismerkedtem meg. Ez a nyalas ize utan nem akarok tole tobbet semmit. Hogy adjam "erzekien" a tudtara?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 2-3 napja ismerkedtem meg. Nekem eléggé bejön, de azvan...hogy ma találkoztunk és hazakísért. A lépcsőházamnál smacizásnak nevezett valami nyálas izét váltott velem. Nekem ez volt az első. Lehet furán hangzik de annyira megundorodtam ettől az egésztől..nemtudom akaroke meg tőle valamit..de hogy mondjam el neki, hogy nekem ez ennyi volt..? Nem akarom megsérteni és ez a smaci sehogyse megy..És légyszi ne mondjatok azt, hogy még gyakoroljuk..annyira undorodom :S

15/l


2009. febr. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nem tudod tovább folytatni.

Ha éppen ezt hozod fel indoknak, biztos, hogy nem fog neki jól esni.

Én vagy azt mondanám, hogy ne haragudjon, de nem érzed azt, amit általában ilyenkor szokott két ember.

Márminthogy nem vagy idáig, meg odáig, ha megjelenik, hanem csak simán vagy és kész.

Ez soha nem könnyű, mármint a "vallás".

Vagy mondd meg neki az őszintét.

Azért sem haraphatja le a fejed.

A nyáltól meg ne ijedj meg azt így is, úgyis kapni fogsz, bár a mennyisége az nem mindegy, ez valóban igaz.

Csak bátorságod legyen elé állni, és megmondani neki, hogy inkább hagyjátok abba, vagy egyenlőre hanyagoljátok ezt a dolgot, és találkozzatok úgy, hogy semmi ilyesmi nem történik.

Hátha "kihevered". Jobb tippem nincs, mert én nem voltam ilyen helyzetben.

2009. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Hehe, amikor fiatalabb voltam ( 14) akkor nekemse jött be a smacis dolog, sőt előre féltem amikor a barátommal az elválás percei jöttek mert tudtam, hogy nem menekülök.. Mindenesetre tényleg hülyeség lenne a smár miatt abbahagyni a randizgatást ( ha tényleg jófej a srác és bírjátok egymást) Csak elsőre szokatlan ez a dolog, de hidd el kb még fél év és ezen fogsz nevetni, hogy uristen a smárolásról azthitted, hogy az milyen rossz. Teis intenzíven fogod majd űzni neizgulj :) rá kell érezni ..

az első 10 alkalom fura lesz.. de csak hajrá ( ha a srác túl nyálas szólj neki nyugodtan) Énse szeretem, ha valaki egy kúthoz hasonlít :D

2009. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos amit irtál,megértelek!!:-)) De szerintem ha rendben van egyébként a srác és nagyon tetszik ne utasitsd vissza emiatt,két embernek azért össze kell szoknia smárolás terén is,egy pár alkalmat még megérne a dolog szerintem:-)
2009. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Na és mi van, ha egyelőre csak a szájrapuszival gyakoroltok? Az nem nyálas, de jó. :)
2009. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, ti hogy vagytok vele én még most se (18) szeretem. Mármint arra gondolok,ha pl buliban lesmárolnak (egyszerűen nem bírom, bár volt néhány amikor élveztem -nem vok kezdő, meg nm mondom hány emberrel csináltam már :S ). Szerintem az a baj, hogy idegen még neked a srác ehhez. (utóbbi alkalommal viszont élveztem idegennel, s az a srác pár hete a barátom már :) és velük mindig más-osztálytárssal is LOL)Szóval nekem még most se megy,csak ha ismerem a pasit!
2009. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, persze a lényeget kihagytam (előző vok): Randizz vele megint, de ha le akar smárolni, mondd meg,h túl gyors. Az nem gáz szerintem.
2009. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez volt az első, (mármint csók az életedben), akkor én is csak azt tudom tanácsolni, amit az előttem szólók: ne menekülj el! Mondd meg neki, hogy szeretnéd még jobban megismerni, meg kicsit lassabb tempóban haladni, mielőtt csókolóztok. Aztán ha úgy alakul, hidd el, hogy te is akarni fogod, és várni, hogy megcsókoljon.


De! Ha csak vele volt rossz élmény, és amúgy már volt ilyen, vagy ehhez hasonló élményed korábban, (látom, hogy írtad, hogy neked ez volt az első, de ha bármiféle hasonlót már éltél át) valaki mással, akkor azt mondom, hogy állj elő őszintén, és mondd meg neki, hogy benned nem mozgatott meg semmit, és nem tudsz rá másképp tekinteni, csak mint egy haverra, barátra, de nem többre! Ha nem túl érzékeny a srác, akkor finoman utalhatsz arra is, hogy nem volt jó a csók. (Igen, tapasztalatból beszélek, volt már srác az életemben, akivel azért szakítottam, pontosabban azért nem mentem jobban bele a kapcsolatba, mert rettentő sok nyálat termelt, és egyszerűen sz*r volt a szájához érni.) De ettől még jóbarát lehet belőle! :)

2009. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Agresszív volt vagy mi?
2009. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!