Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel tegnap ismerkedtem meg ezt most nem akarom elszúrni, a többi lenn?!

Figyelt kérdés
Egy buliban ismerkedtem meg csókolóztunk elkértem tel.számát,s nem tudom ilyenkor ,hogy mi az ami nyomulás s mi az ami nem mert eddig ezért rontódtam el minden ismerkedést ,hogy vagy nyomultam vagy lekéstem ,szóval mikor írjak neki sms t később vagy már irhatok most is?
2011. márc. 12. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még ma, de kicsit később, este felé, esetleg holnap. Először még ne nyomulósan, nem kell sehova elhívni vagy ilyesmi, csak kedvesen jegyezd meg, hogy jól érezted magad vele tegnap.

Sok sikert :)

2011. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi,szerintem este fele rá írok akkor:)
2011. márc. 12. 12:43
 3/3 Norb66 ***** válasza:
100%
Azért kérted el a számát, ő pedig azért adta meg, hogy keresd és tudjatok beszélni. Nem azért hogy ott díszelegjen. Úgyhogy hívd fel! Nem nyomulás egyáltalán.
2011. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!