Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel toltitek az elso kozos...

Mivel toltitek az elso kozos karacsonyt?

Figyelt kérdés

Mar harmadik eve vagyunk egyutt, de az elso evben meg nem eltunk egyutt, tavaly pedig az en szuleimnel voltunk.

O tavalyig nem is unnepelte meg a karacsonyt, mert mas vallasban nott fel.

Szoval iden sajat lakas, sajat karacsonyfa, de hogy tegyem kulonlegesse.

Finomakat fogok fozni, beszerzek par karacsonyos filmet, kicsit felek, mert annyira szeretnem, ha jol sikerulne, hogy felek mar az lesz a baj.

Nektek milyen volt az elso karacsonyototok?


2010. dec. 12. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem ünnepelte a karácsonyt, szerintem az első karácsonyotok így is úgy is különleges lesz a számára. Biztos, hogy jól fogja magát érezni, ha finom ételekkel, esetleg még egy aprócska ajándékkal is megleped! Bár a karácsonyos filmek szerintem egy kissé túlzás, de te ismered a kedvesed, ha szeret filmezni akkor végül is miért ne?!

Nekünk az első karácsonyunk úgy telt, hogy én délelőtt sütöttem főztem, addig a párom elment fáért,meg elhozta a nagymamámat, hogy ne legyen szenteste egyedül. Délután én fát díszítettem, párom meg ajándékokat csomagolt a mamával. Este megvacsiztunk, kicsit beszélgettünk,utána ajándékozás, mamát elvittük az éjféli misére,aztán pedig haza. Utána mi is haza mentünk,és egy nagy szeretkezéssel zártuk a napot. :)

25-26.-án anyuékhoz mentünk, majd az ő szüleihez, este meg hozzánk jöttek fel a barátok. Szép karácsonyunk volt.

Nektek is kellemes ünnepeket kívánok!

2010. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen nagyon kedves vagy! Nektek is kellemes unnepeket!

Filmet nezni mindketten imadunk, szent estere en is valami ilyesmit kepzeltem el, en 25 es 26 miatt aggodom, mert tavol elunk a csaladtol, baratok hazautaznak, igy csak ketten leszunk.

2010. dec. 12. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Én bevonnám őt is a sütés-főzésbe.Szerintem az is jó,amikor az ember a szerelmével együtt főzöcskézik,közben pedig karácsonyi zene szól.Lehet,hogy ő is élvezné pl. a bejgli készítést veled.

Jó ötlet a filmezés is.Mi játszani is nagyon szeretünk.A fa díszítés is mindig közös feladat,azt szeretem a legjobban.Este pedig szépen megterített asztal,esetleg gyertya mellett vagy a karácsonyfa égősorai mellett vacsorázás,aztán ajándékozás és utána pedig,amihez kedvetek van. :)

2010. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25-26.án ugye rengeteg időtök lesz, hát csináljatok valami olyat,amit mindketten szerettek. Például, ahogy előttem is írták,társasozzatok, az tök jó móka. Ha merészebbek vagytok,akár kipróbálhattok egy erotikus társasjátékot is, már a netről is letölthető ingyen! :) Este meg sétáljatok egyet a városba/faluba (nem tudom, hogy hol éltek) a friss levegő és egy kis mozgás mindkettőtöknek jót fog tenni. Utána esetleg egy közös fürdő...:)
2010. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!