Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem?

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeserdtem, mert úgy érzem, hogy nem számitok.

Apa és anya külön élnek. Nem vet meg minket a pénz, ahogyan apát sem. Pár hónapja viszont apa kapott egy bizonyos összeget. Úgy volt, hogy abból vesz nekem anyával közösen egy telefont.(a mostani elromlott) Viszont anya mondta nekem, hogy apa nem tudja kifizetni a telefont mert,hogy elfogyott a pénze. Nagy a valószinűsége annak hogy mindet a barátnőjére költötte. Nagyon rosszul esett ez, mert igy valószinű hogy semmit nem kapok karácsonyra, mert nekem csak a telefon lenne nagyon fontos. Direkt nem kértem semmi mást mert tudom, hogy nincsen pénzük. Anya egyedül nem tudja megvenni. A helyzet az, hogy vagy kapok pénzt mindenkitől karácsonyra, vagy nem.

Sosem volt még ilyen karácsonyom...

Ti hogyan reagálnátok ha megtudnátok, hogy nem kaptok semmit, mert az apátok elköltötte a pénzét egy nőre?


2010. dec. 12. 13:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
17/l
2010. dec. 12. 13:11
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsim! Várd meg a karácsonyt, lehet az lesz a meglepetés. Már csak két hét van hátra.
2010. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Örülnék neki nagyon, de viszont nem szeretném azt hogy anya adóságokba verje magát egy hülye telefon miatt. Ennyit nem ér az egész...
2010. dec. 12. 13:15
 4/19 anonim ***** válasza:
Már 1 ft-ért is lehet akciósan telefont kapni, előfizetéseset!
2010. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem keress diákmunkát
2010. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Nincs pénz+17 vagy= diákmunka

Csak azt ne mondd, hogy ahol laksz, ott nincs meló:) Mert kell lennie, én az ország egyik legrosszabb régiójának, legrosszabb városában éltem 18 évig és mentem dolgozni..igaz csak újsághordás volt, de az is valami nem? Havi 10et kerestem, kb kakira volt elég, de dolgoztam.

Telefon minek neked? Ennyire fontos? Hát dolgozz meg érte.

Édesapád is kicsit meg kellene csapni, ha tényleg a barátnőjére költött minden pénzt, de téged is, mert telefont kérsz...azért az nem olcsó akárhogy is nézzük és nemhiszem, hogy előfizetésest vennének neked:Ö)

2010. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Drágám, valóban várd meg a telefont. Ha pedig nincs a szüleidnek pénze, akkor valami kisebb dolgot kérj, ne pedig mobilt. Apád pedig arra költi a pénzét, amire akarja. Na a nőjére kökltötte (ami nem volt szép), akkor rá költötte. De honnan tudod, hogy nem lesz karácsonykor egy kis meglepetés?
2010. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

1. Nem tudhatod, hogy a "nőjére" költötte-e, vagy sem. Írtad, hogy apukádnak sincs pénze, nyilván vesz magának ételt, lakik valahol, erre "szórja" el.

2. Két-háromezerért már lehet használt telefont kapni. 17 éves vagy, vállalj valakinél hólapátolást, vagy valamit. A pofámról leégne a bőr, ha a rossz anyagi helyzetben levő szüleim telefont vennének, amikor ezer más dologra kell a pénz.

3. Pár éve még vígan elvoltak az emberek saját mobil nélkül, ha helyette egy pulóvert kapsz, nem fogsz belehalni. 17 évesen mi az a baromi fontos, amit csak telefonon lehet elintézni?


Kicsit gondolkozz már. Önző vagy, és gyerekes.

2010. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Most én ezt tényleg nem rossz indulatból mondom! Nekem apám magasról sz'rik rám,nem kapok tőle semmit karácsonyra pedig van pénze. Anyukámmal élek együtt tőle már megkaptam 2 hete az MP4et karácsonyra. Én most vagyok 15 éves de amikor csak tudok elmegyek valamit dolgozni,hogy ne kelljen anyámat pumpolnom és megtudjam venni azt ami nekem kell,ami a múltkor egy telefon volt. Nem vagyok oda a karácsonyért és nem is kértem semmit. Amúgy meg ha ennyire bánt a dolog kérdezd meg apukádtól,hogy miért nincs pénze...

L/15

2010. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Apukad tenyleg nem tul kedves, ha helyetted nore koltotte, de valoban te is tudnal mar dolgozni. En 16 eves korom ota dolgozom iskola mellett, 4-es atlaggal erettsegiztem. Nem tudom milyen telefont akarsz, en most vettem egy egyszerut 6000 forintert, kartyafuggetlen, nem elofizeteses. Telefonalasra tokeletesen alkalmas.
2010. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!