Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Férjemmel nagyon rossz kapcsolatunk van. Van egy egy éves fiunk. Nem sokat foglalkozik vele, de a fiunk persze nagyon szereti. Elhagynám a férjem, de sajnálnám a fiam. Nem tudom mit élne át amikor észrevenné, hogy alig látja az apját és ha látja is teljesen másképp mint eddig.
2010. dec. 11. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Hogy mit tennénk a helyedben. Pld. sokat számítana a döntésemben, hogy a fiúcska születése előtt is ilye nvolt? (mármint rossz kapcsolatotok)? Ha nem, akkor miért romlott meg? Mitől? És mitől rossz a kapcsolat? Pld. ha üt-ver, akkor azonnal elhagynám, de ha pld. "csak" nemtörődöm, vagy később jár haza a munkából, akkor megbeszélném vele.
2010. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni egy párterápiát...vagy akár otthon egy csésze tea mellett megbeszélni a dolgokat...
2010. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos pontosan nem tudom, hogy mitől romolhatott el. Biztos, hogy mind a ketten hibásak vagyunk. Én próbálkozom a legjobbat kihozni magamból több kevesebb sikerrel. Nekem a legnagyobb hibám, hogy mindig a magam feje után megyek, sokszor rosszul teszem. 19 éves vagyok, lassan 20. ő 34 és világ életében egyedül élt. Nagyszülei nevelték én meg kicsit szigorúbb szegényes családból származok. Én azt teljes mértékben megértem, hogy rossz lehet anya nélkül felnőni, de két év alatt egyáltalán ne változzon. Kapcsolatunk elején mindenki mondta, hogy nem jó nekem, stb. Akkor is magamra hallgattam. Tulajdonképpen a nem törődés ami a legjobban aggaszt. Terhességem alatt kezdődött. Már akkor sem volt köztünk intim kapcsolat. Akkor kezdett el a neten pókerezni, de ingyen. Miután megszületett a fiunk csak folytatódott. Tény, hogy sokat dolgozott, de, hogy mindig a póker volt fontosabb... Mindig fent voltam mikor hazajött és vagy tv-zett, persze olyat ami csak őt érdekelte, pl foci vagy leült pókerezni. Vagy épp feküdt. Sokszor megemlítette, hogy nincs rend, kaja, de nekem nagyon nehéz volt egy csavargó lányból hirtelen anyává, feleséggé, háziasszonnyá válni. Én döntöttem így, de nem hiszem, hogy ez bárkinek megy egyik napról a másikra. Ha nem vagyok jól akkor nagyon rendes és megcsinál helyettem bármit. Ha nincs kedvem is, de akkor nem szó nélkül. A fiunk a mai napig hasfájós, kicsinek volt, hogy éjszaka mentünk az ügyeletre (első baba:)). Most egy év után szinte ülve elalszok. Éjszakánként van hogy 3-4-szer felkel a fiunk enni vagy fáj a hasa. 10-nél előbb nem alszik, reggel 7-8 körül kel és egész nap max alszik 2 órát. Pihenni nem tudok, mert már mindent szétpakol, állandóan csak a munka van itthon. A férjem meg sajnál tőlem pár napot havonta a barátnőmnél, állandóan minden hibámért napokig cse..eget, havonta egyszer hozzámér és mindig az a kifogása, hogy ő dolgozik. Nekem csak egy kis törődés, megértés és SZERETET kellene. Nem érzem, hogy szeret. Mert kapok tőle sok mindent ha van miből, de az nekem nem kell. Vagyis inkább hazajönne és odabújna hozzám, összebújva megnéznénk egy filmet nem mindig pókerezne vagy focit nézne. Reggel az első, hogy bekapcsolja a gépet. Már nem szeretem. Nem tudom miért.:( Az ajándékokért? Én nem olyan vagyok akinek eladó a szeretete. Ezért nem tudom mit kéne tennem. Beszélni nem lehet vele. Ezerszer próbáltam, de csak veszekedés lett belőle. Mindig annyit mondott, hogy jól van akkor csináljak amit akarok, biztos én jobban tudom, akkor nekem van igazam. És ami a legeslegjobban bánt, hogy ha tv-zik, pókerezik nem hall, nem lát. A fia menne oda hozzá, játszana vele ő meg annyit mond, hogy leteszlek meg menny anyádhoz. Észre se veszi.:(
2010. dec. 13. 14:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!