Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barátnő ez? Mintha én...

Milyen barátnő ez? Mintha én lennék a rabszolgája! Bővebben lent

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek (vagyis inkább csak VOLT) én vagyok a rabszolgája. Kezdjük a felmérőkkel. Én elég sokat szoktam rájuk tanulni, ha sokat számit a jegy. Ő pedig nem tanul semmit mert én tudom, és hogy ő majd szépen az egészet lelesi rólam. Felmérőirás közben pedig én diktáljam neki az anyagot, minden kérdésre, külömben megharagszik, holott én még alig irtam valamit. Folytassuk egy versenynél. Van verseny a suliban, ahova 4-es csapatokban kell lenni. Ő is benne van ebben. Megkaptuk a feladatokat. Én végigjártam a könyvtárat, olvastam, egy kevés dolgot megnéztem az interneten. Aztán egy hét múlva megkérdezem tőle, hogy hogy áll a feladatokkal, erre azt válaszolja: Én nem csinálom őket, mert nincs netem. Hát szuper. Mi csináljuk meg helyette, ő csak üljön, mert nincs internete. Én is csak alig valamit néztem meg neten. És aztán meg ő kapja a jó jegyet... Még van több eset is, de már igy is kicsit hosszú lett :) Mit csináljak? Milyen barátnő az ilyen?
2010. dec. 11. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Opportunista :) Jo lenne bankarnak. Tudja hogy kell a semmiböl töket kovacsolni.
2010. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kihasználós. Ne hagyd neki. Ha úgy már nem akar barátkozni, akkor a kérdésedre is választ kapsz - nem barát. Ha csak puffog, de még érdeklődik, akkor egy barát, kissé opportunista hozzáállással.


Én se voltam éltanuló a főiskolán, de a jobban tanuló barátnőim pártfogásukba vettek, mert rájöttek, hogy megy az, csak rugdosni kell, mert lusta vagyok. Küldtek anyagokat, felhívtak a vizsgák előtt (közel laktam, de rendre elfelejtettem, hogy vizsgázunk, úgy rohantam be a telefonok után). Cserébe én más jellegű dolgokban segítettem nekik.A mai napig jóban vagyunk, csak ők már lediplomáztak, én meg gyűröm még a végét :)

2010. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha hasznos a pofátlanság, én idegenekről szoktam lesni ZH-n... Nem mindenkinek lopom be magam a szívébe ezzel, de mivel nem ismernek, nincs kivel összeveszni.. Cserébe megosztom a puskámat, van akivel így barátkoztam össze, hogy ketten dobtuk össze a ZH-t, pedig előtte nem is láttuk még egymást.
2010. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!(SZERINTEM)Ha szereted, és ő is szeret, akkor ez nem lehet teljesen így. De, ha tényleg úgy van /hogy mind kettőtök szereti egymást/ akkor nyugodtan beszélj vele erről

Ha meg nem igazán megy a kapcsolatotok (pl. te szereted, de ő nem annyira, vagy csak kihasznál)akkor inkább ne vele folytasd, mert ez a jövődet befolyásolhatja. Gondold meg! Én csak ennyit tudtam segíteni, remélem jól döntesz!

2010. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam, itt te vagy a hülye, de nagyon. Hagyod, hogy csicskáztasson, sír a szád és panaszkodsz. De tenni nem teszel ellene semmit. Lehet te vagy az okos kis güzü, tanulsz, pedálozol meg minden, de a csaj meg sz@rból épít várat, láthatóan elég jól. Miért hagyod magad, ennyire nincs semmi önérzeted? A helyedben elküldeném az anyja valagába egy életre és kerülném, mint a pestist.
2010. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előszöris ez nem barátnő!Másodszor pedig, majd ha nagyok lesztek te leszel az okosabb nem pedig ő!Majd még megjárja..
2010. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy: Ez nem barátnő, kerüld a társasaágát. Tudom nehéz lesz, de ez a "barátság" már régen kimúlt. De ne legyél vele szembe rossz, mármint ne tegyél ellene. Beszéld meg vele, kérdezd meg hogy most mi van, mi van evletek, és beszéljétek meg a dolgokat. Egyszer ezen is túl kell esni :D
2010. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!