Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálták ezt? (Bőv. Lenn)

Miért csinálták ezt? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
Jönni fog egy szerelő,és ez miatt a szüleim többször is hívtak.Én otthon vagyok betegen,aludtam,és az égvilágon semmit nem hallottam se a mobilom,se a vonalas telefon csörgéséből.Anyám dühöngve hazajött,hogy miért nem veszem fel egyik telefont se,és én hiába mondtam neki,hogy aludtam,nem hallottam,nem tudta,vagy nem akarta tudomásul venni.Elvette a mobilomat is.De miért kellett elvennie?Nem szándékosan nem vettem fel...Hogy értessem meg vele,hogy nem direkt volt?
2010. dec. 10. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
az én apámnak is ez a mániája...a telefon a ház egyik végében van, én meg a másikban és ordít ha nem veszem fel neki. az a legjobb, amikor még főzök is, és akkor nem hallom...szörnyű...
2010. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen agresszív az anyukád akkor nem fogod megértetni velée,hogy nem direkt volt.Majd lenyugszik és visszaadja.
2010. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért tartom ezt furcsának,mert most volt először,hogy elvették.Szerintük akkor majd legközelebb meghallom?Nem értem ezt a "nevelési" módszert...
2010. dec. 10. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!