Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszek boldog valaha?

Leszek boldog valaha?

Figyelt kérdés

Ez hosszú történet lesz!És tudom,hogy legtöbben ezért el fognak ítélni,de én is tisztába vagyok ezzel és ezért senkit nem fogok lepontozni ha őszinte véleményét írja!

5 évig komoly kapcsolatom volt egy fiuval(Á)miután én meggondolatlanul egy kicsisségért szakítotam vele.Ez lassan már egy éve történt,de eközben követtem el életem legnagyobb hibáit!Amiután szakítottunk az egyik "barátnöm" elcsalt külföldre,mondván hogy van egy jó munkalehetősége a számomra annál a cégnél,ahol ő is dolgozik és ne kínlodjak tovább a szupermarketbe 170euroért mikor 700-at is megkaphatok szállással együtt.Még a repülő jegyemet is ő állta!Nem is tétováztam,neki estem a jónnak kínéző ajánlatnak,mivel othon én kerestem a megélhetősségre valót édesanyámnak és nekem,mert a jó édesapám,amit kereset,mindet ítalra költötte!Amikor kimentünk a "baratnöm"barátjánál(B) száltunk meg(nem is tudtam,hogy az is van neki)!Ültünk két napot othon,mire aztán rákérdeztem,hogy mikor kell kezdjek,erre azt a választ kaptam"-még nem tudom".Aztán kérdeztem tőle "-te mikor kell dolgoz?"a válasz ez volt"-ó,hát nem akarok ide vissza menni dolgozni,mert a régi munkások kihasználnak"(idövel kiderült,hogy nem is dolgozot)!Így teltek a napok,esténként kijártunk üditözni,ahova jött velünk B barátja is.4 nap után egy reggel azzal fogadott a "barátnöm",hogy ne haragudjak,de nem kapunk munkát és a barátját zavarja,hogy naluk lakom!"-de hova menjek?"kérdeztem,"este megyünk egy hotelba valaki ismerösökkel és megkérdezem,hogy átköltözhetsze hozzájuk"volt a válasz.Este elmentünk a hotelbe,hát a két ismerös két 40körüli férfi volt,na a kettő közül kellett volna egy nap alatt választanom,hogy kihez költözek.De a választás helyet megállás nélkül sírtam,hogy meg se tudtam szolalni.Aztán este jött megint B barátja C,akit már az elsö nap után rendes embernek tudtam jellemezni,meghalotta,hogy sírok és néhány kérdése után nem kapot kielégítő választ megkért,hogy menjek vele.Erre B mérges lett és nem akart engedni,mondván,hogy már van akihez költözem(szinte verekedés lett belőle)végül aztán elmentem vele,mert rájöttem,hogy el akarnak adni:(Nem is bántott,jol bánt velem,el meséltem neki mindent,hogy miért jöttem és hogy még othon is lemondtam a biztos munkahelyemről,erre ő megsajnálta édesanyámat és pénzt is küldött neki,így ment két hétig s miután ő sem talált nekem munkát,haza küldött evvel a búcsúval:"-Köszönöm,hogy takaritottál és főztél nekem,ha haza mész és ugy gondolod,hogy vissza akarsz jönni én szívesen vissza várlak,de akkor meg kell esküdj velem(ő muzulmán és addig nem szabad lányhoz nyuljanak,amíg meg nem házzasodnak)"Haza mentem,nem szoltam senkinek semmit,miután nem kaptam új állást sehol elhatároztam,hogy vissza megyek B-hez.(Othonlétem alatt nem is láttam A-t,mert más városba dolgozott)Vissza mentem és össze házassodtunk B-vel(nem szerettem,még csak nem is tetszett de más választás nem volt),nem dolgoztam,minden héten küldtünk pénzt édesanyámnak,pár honap után teherbe estem!De mindez idő alatt nagyon hiányoltam és sírattam A-t!Mikor a terhességem harmadik honapjában(jelenleg 5honapos terhes vagyok)jártam,haza voltam látogatoba,ahol szüreti bált tartottak.Én is elmentem a testvéremékkel és A az igazi szerelmem is ott volt,fel is kért táncolni,táncközbe fülembe sugta,hogy még mindig nagyon szeret és elkezdett könnyezni,majd bocsánatot kért tőlem és ki ment.Rá 5 percre a testvérem megkért,hogy menjek ki hozzá A-hoz és beszélgessek vele,de ahogy kimentem elhuzott egy árnyékos helyre(ne lássanak,mert már mindenki tudta,hogy férjnél vagyok és még terhes is)a karjaiba ragadott és így sírtunk megállás és szó nélkül kb.2oráig!!!Aztán még esténként találkoztunk és mondta,hogy ő vissza akar kapni,csináltassak abortuszt és menjek vissza hozzá,mert ő nem tud sehogy sem elfelejteni,sőt még jobban meg szeretett,de én is ugyanigy éreztem és érzek iránta!Bele is mentem a tervbe,igaz akartam is meg nem is hisz első gyermekemről van szó,de aztán végül nem lehetet,mert már nagy volt a baba és nem válalták a dokik!Aztán pár nap mulva,mikor mondtam neki,hogy megyek vissza a férjemhez,azt mondta,hogy ne menjek,mert ő így is elfogad gyerekkel csak velem lehessen!Aztán abban egyeztűnk meg,hogy még vissza megyek B-hez s mikor haza megyek szülni,akkor végleg othon is maradok,mert arra már édesanyám is intézheti a nyugdíját(legalább amíg nekem lesz munkahelyem,addig legzen miböl megéljünk!És így maradtunk el,én vissza jöttem a férjemhez,aki megvan bolondulva a gyermekért,alig várja,hogy már láthassa.Minden nap mig a férjem munkába van telefonon beszélünk A-val!(Ez nagy szemétség az én részemről,amit a férjemmel művelek,hisz teljesen kihasználom,de nincs más választásom, A-nak pedig nincs biztos munkahelye)Most gondolkodom ,hogy mit csináljak ha haza megyek szülni,vissza jöjek a férjemhez,aki íránt csak nagy hálát érzek,megszeretni nem tudtam,mert teljesen különböző a kulturánk,a gondolkás pl:nem vehetek föl rövid nadrágot és kivágott nyakú bluzot,olyanrol,hogy nyáron fürödjünk a tengerbe szó sem lehet...stb,stb!vagy maradjak othon avval akit igazán szeretek és akivel szabadnak érzem magam!Az utobbi-val az a baj,hogy a gyermek nem fogja megkapni mindazt amit a férjem adhat neki,de az sem lenne szerintem jó,hogy olyan családba nevelkedjen,ahol a szeretetnek semmi köze!Most nagyon megkönnyebültem,hogy végre ami a szivemet nyomta kimondhatam,mert senkinek nem merek semmit mondani,hogy mi is van a szivem mélyén,sokszor ugy érzem összeroskadom!Lehet a jó Isten teszi mindezt velem,azért amiket csinálok!Ha így megy továbbra is nem tudom mi lesz velem,de jó nem az biztos,mert nem birom a szenvedést!!!


2010. dec. 9. 21:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

Jópár helyen követtél el nagy hibákat, amik most egymásra épülnek. második hibád volt, hogy a "barátnődre" hallgattál, aki nagy valószínűséggel Angliába vitt ki(tipp), és onnan azért macerásabb a hazaút, mint Németbe felülni egy Railjetre, és 60euróból hazaértél. A többit sztem nem érdemes említeni.

Szerintem alapvetően az egyéniségedben van a hiba forrása. Elöször is nem tudsz felnőtt fejjel sem reális döntést hozni. Mindenbe hopp bele fejest. És csak utána nézel, hogy ez most mi volt? Én ezt látom a globális forrásnak, minden ebből indul ki. vagy forrófejű vagy, vagy pedig ennyire meggondolatlan. Ez nem jó, és lásd ide jutottál miatta. Nehéz lesz ebből kimászni. Ami engem aggaszt, az a muzulmán dzsihádos arc. Na ez nem 1xű eset. Mi a jó puszedlit fogsz neki majd mondani? Azt, hogy az ő gyerekével visszamész a régi barátodhoz?

Azt mondom változtass az életfelfogásodon, tanuld meg értékelni azt amid van, azt ami fix. Törekedj a megoldásra és a kompromisszumkézséged legyen nagyobb(első kapcsolathoz szól). Ne csábítson el a pénz, pláne ne úgy, hogy azt sem tudod, hogy hova visznek, mit fogsz dolgozni az adott országban stb.

Ha meglesz a gyerek 3 választásod lehet.

1. A gyerekkel ottmaradsz és együtt lesztek Musztafával, mégha a ez fogcsikorgatóan fáj is.

2. Eljösz haza, és hozod a gyereket. NA ennek Musztafa kifejezetten fog örülni, ésrádküld pár alkaid@ arcot(viccvolt), de nem hálálja meg.

3. Otthagyod neki a gyereket, és csak te jössz vissza. Na ezért a pontért sokan utálni fognak(még jó, hogy névtelen), de ez is egy lehetséges megoldás.

A 4. pont nem játszik, mert már visszamentél. Az lett volna, hogy itthon maradsz végleg. na akkro pedig Musztafa eljön érted.


Egyik pont sem jobb a másiknál. Én a kettest javaslom, erre törekedj. A gyereknek anya kell, ő a fontosabb neki. Törekedj 110%-kal arra, hogy vitamentesen tudd ezt megoldani. Talán ha van Musztafának esze, akkor meg fogja érteni, hogy ez így nem jó nektek. persze, gondolom őneki csak a... az kell, azért nem panaszkodik stb.

Ha visszajössz, akkor pedig becsüld meg A-t mert soha nem fogsz mástól annyi szeretetet kapni összesen, mint tőle. Ne a pénz számítson, ki kers többet, hanem, hogy mindketten dolgozzatok, legyen fedél fölöttetek, egészségesek legyetek és boldogok.


Minden más másodlagos.

24f

2010. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Hú. Én maradnék a férjemmel, ha már elköteleztem magam mellette, főleg hogy van gyerek is. A szerelmi házasságok nagyon ritkán tartanak "örökké". Lehet pár évig jól menne A-val, de aztán jön a neheze. Muszlim srác jó arc lehet, ha szeret és tisztel. A szeretet elsősorban nem egy érzelem, hanem értelmi és akarati cselekvés, vagyis, hogy a lehető legjobbat akarod az adott illetőnek. Születendő gyermekednek mi a legjobb?

Most komolyan egy strandolás, meg a rövid gatyesz akkora nagy áldozat? Ha azt kéri, hogy feküdj le az apjával is, meg minden férfi családtagjával (hallottam már ilyen sztorit, úgy menekült a csaj haza Szaúd-Arábiából)akkor az tényleg durva "kulturális különbség," az hogy tiszteletben tartod a szokásait, az szerintem természetes.


A szerelem csak néhány évig tart. Ha már voltál olyan ostoba, hogy kényelemből férjhez mentél, tarts is ki mellette.

2010. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szep kis tortenet, s nem irigyellek, de most babat varsz, s ne tervezz, hanem fogd fel azt, hogy egy muszlim embernek vagy a Felesege!

Remelem tudod, hogy ez mit jelent?

Jelenleg most a muszlim torvenyeknek megfeleloen kell elned es viselkedned, mivel Te elfogadtad ezt, akkor amikor felesege lettel a ffinek.

Ez pedig nem olyan egyszeru, mint Te kepzeled. Nagyon konnyelmu voltal, s eleg szomoru, hogy ilyen baratnod van, mivel Neki koszonheted ezt a helyzetet, de mar a hazassagrol Te dontottel.

Elj a jelenben! Nem ajanlatos idegen ffival beszelgetned, sem talalkoznod, mivel ferjnel vagy! Erre szigoru szabalyok is vannak, mivel az iszlam nem abbol all, hogy Te nem jarhatsz meztelen combbal, sem arrol, hogy bikiniben nem ugralhatsz. Furodhetsz, de ruhaban, es nem fedheted fel a noi szepsegedet idegen ffiak elott!

Nem allhatsz szoba idegen ffival, mivel ez mar megcsalasnak szamit, tehat "megkovezhetnek", de megolhet a parod akkor, ha betudja bizonyitani azt, hogy miert tette, s meg buntetest sem fog kapni.

Teged az erdek vezerelt, s erre fizettel ra, de most amig a Ferjed, addig alkalmazkodj es turj, a sajat egeszseged erdekeben, mert ha kiderul az, hogy miben torod a fejed, akkor a Te Ferjed megol Teged, vagy bezar, es akkor mar sirhatsz, mivel nem lesz Kinek.

Iszlam orszagban elek es a Ferjem is az, igy tudom, hogy mire kerlek, es azt is, hogy miert! Tobb mint 20 eve vagyok kozottuk es ismerem a vallast, de a szokasukat is, de a torvenyeiket is. Tobbszor segitettem mar ilyen holgyeknek abban, hogy eltudjanak menekulni innen, es nem egy esetben a gyermeknek itt kellett maradni.

Ha a gyermekedet akaratod, akkor maradj most nyugodtan, es csak a csaladoddal tarsd a kapcsolatot, s maradj nyugodt es szereto feleseg. Ha a parod barmit eszre fog venni, akkor nem fog elengedni egyedul haza szulni, sot meg igy is lehetseges, hogy nem fogja megengedni azt, hogy otthon szulj, mivel ott is szulhetsz, ahol jelenleg elsz.

Kezdjel el imadkozni, kerd meg a parodat, hogy hozzon Neked imakonyvet, akar magyar nyelvu korant is kerhetsz, mivel megvan ez, s igy amikor latni fogja azt, hogy Te imadkozol, akkor O is nyugodtabb is lesz, s igy jobban fog benned bizni, mivel nem valoszinu az, hogy jelenleg bizik benned, mivel ez nem jellemzo Rajuk.

Feltekenyek, s altalaban a tulajdonuknak tekintenek, de ezt mar tapasztaltad, mivel lehet furodni is, hiszen En is furdok a tengerben, s bikiniben. En pl. megtartottam a sajat vallasi szokasomat, de ez nem jellemzo, mivel hivatalosan Nekem is felkellett vennem ezt a vallast, de a parom nem kotelezett semmire.

Tehat most maradj nagyon csendben, ne csevegj a telefonon a regi fiuval, mivel a parod leis tudja hallgatni a beszelgetesedet, Tole kaptad a telefont, ne felejsd el!

Ha netan elofizeteses, akkor meg a reszletes szamlat is kitudja kerni, ahol megtudja nezni azt, hogy mikor es Kivel beszelgettel, s az elkuldott sm-t is tudja ellenorizni!

Ha a parod nagyon szeret, akkor arra szamithatsz, hogy ellenorizni fog, tehat vigyazz, hogy nehogy Te lepodj meg a vegen, es szenvedj!

Nem tudok mit tanacsolni Neked, mivel gyermeket varsz egy olyan embertol, Aki szeretet Teged es segitett Neked akkor is, amikor meg semmi koze sem volt hozzad, tehat megmentett Teged.

Nem erdemelne ezt most Toled, de nem tudhatta azt, hogy Te csak jatszol az erzelmeivel. Nagyon vigyazz es nagyon gondold meg azt, amit Teszel, mivel kozos a baba, tehat joga van hozza, es hozzad is addig, amig a Felesege vagy!

Valas elott nem tudsz lepni semmit, csak alkalmazkodni es turni. Meg ha haza is mesz vigyazz, mert a FELESEGE vagy, es barmi tortenik, a magyar rendorseg nem fog bele szolni, mivel a FERJED!

Amennyire szereto es kedves, annyira tudnak agresszivak es brutalisak is lenni, ezert most mar ne jatszadozzal tovabb, mert az eleteddel jatszol!

A tuzzel jatszol, tehat vigyazz! A multat most felejsd el, mert Te valasztottad ezt, amikor visszamentel, es hozza. Ebbol csak Te tudod kiszabaditani onmagad, de ovatosan es turelemmel es tudatosan.

2010. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%

Egy dologot nem kérdezett meg senki:


Kérdező! Mégis mi a francért nem védekeztél??? Szedhettél volna titokban gyógyszert, ha azt meg tudod oldani hogy a szeretőddel csevegj telefonon, az is ment volna. Á, agyrém ez az egész történet...Akkor cseszted el végképp, amikor hozzámentél... Én a helyedben hazajönnék, akármilyen ürüggyel, és úgy eltűnnék, mint akit a föld nyelt el. Esetleg van valamilyen olyan szervezet itt M.o.-n, aki segíteni tud neked. Az előző válaszoló ebben tapasztaltabb (bár azt kétlem hogy simán megúszná ha megölné a feleségét, elvégre európában vagyunk, és rá is az itt hatályos törvények érvényesek ugyan úgy...) De ha nem tudtok a gyereknek megfelelő körülményeket biztosítani, a nyomorba inkább ne szülj, hagyd az apjánál akármennyire is nehéz. Szeretetet az apjától, és az apja felöli rokonaitól is kaphat, plusz ezen felül anyagi biztonságot, biztos jövőt (te pl tudnád finanszírozni a gyereked továbbtanulását?)

2010. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

kb. 4 eve a TV 2-on lehetett latni azt, amikor egy szoke hosszuhaju holgynek a tortenetet mutattak be, s egyben segitseget is kerestek!

"Harcoltak" mar odahaza, s elotte pedig itt, de sehol nem tudtak segiteni, mivel a Ferjnek a Felesege, tehat a kovetseg tehetetlen volt, de az itteni hatosagok is, mivel a torveny a Ferj mellett all!

Hiaba szenvedtek, a Ferj kikokototte a Feleseget porazra az udvaron, ruha nelkul, s ott locsolta felorakent! A nagyobbik gyermek hivott fel ejszaka es kert segitseget, a 3 kisebb gyermek volt a"nezoje" ennek a musornak!!

A rendorseget hiaba hivtuk, mert a Ferj megvedte Magat, s azt fogadtak el, es nem vettek figyelembe a gyermekek, vagy az En tanuskodasomat, a szomszedok pedig eleve nem altak a holgynek a vedelmere, mivel europai!

Nagy nehezen sikerult innen haza mennie, de a ffi utanna ment, s ott folytatta a vereset, uldozeset, s a rendorseg nem tudott segiteni szinten, mivel "iszlam" csaladrol volt szo. Nagyon hosszu evekig szenvedett itt is a holgy, pl. a fogat kiverte a parja stb.

A vege az lett a tortentetnek, hogy a 3 kisebbik gyermeket visszalopta a ferj, s csak a nagyobbik kislany maradhatott a mamajaval, de ekkor mar a holgy idegroncs volt, mivel mar evek ota depressziosan elt, bezarva es kinozva lelkileg, de fizikailag is!

Ez csak 1 pelda, de nagyon sok hasonlo tortent, s ez csak 1 toredeke!

Ezert tudom azt ajanlani, hogy most mar ne jatszadozzal, s nagyon fontold meg azt, hogy mit teszel, mivel valoban a tuzzel jatszol, foleg a parod iraki, vagy irani, mivel azok inkabb kegyetlenebbek is tudnak lenni, foleg amikor a sii vallas kovetoje!

Tul fiatalon es eretlenul indultal el a "vilagba", s ez volt a legnagyobb hiba, a masik amikor visszamentel, holott mar itthon voltal. Tehat az erdek volt az, ami vezerelt, de nem hallgattal a belso hangra, az igazi erzelmet elfelejtetted, illetve figyelmen kivul hagytad ezt.

A boldogsagot csak Te tudod megteremteni, de igy ahogyan jelenleg haladsz nem fog menni. Eloszor az egyik problemadat old meg, s aztan lepj tovabb.

A legelso, hogy elvallsz, de mi lesz az indok pl.? Nem valoszinu, hogy a parod szivesen vallna el Toled, foleg, hogy a gyermeke van a szived alatt!

Nagyon ovatosan kell barmit is Tenned, mert O a nyero, s ezzel Te nem voltal tisztaban, de jo ha tudod, hogy az iszlam torveny, a koranra epul, tehat meg azt is megkell jol fontolnod, hogy mit hozol fel, mint valoperi okot!

Hiaba leszel a Szuleid hazaba, mert a Ferjed utannad tudd menni, es Rad tud kuldeni is, mivel amikor megalazzak a Ferfiassagat, akkor nagyon brutalis tud lenni!

Ha netan otthon leszel, a Rendorseg nem fog tudni megvedeni, mivel Ra nem tartozik az ottani torveny, s vannak kovetsegek, es ezek mellette fognak allni. Erre mar volt pelda.

2010. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 tetris ***** válasza:

Felmerült bennem egy kérdés. Ha nem rendezik meg akkor azt a szüreti bált, "A" vajon akkor is felbukkant volna újra az életedben? VAgy csak éppen arra jártál, és "rájött", hogy jé, hiszen te vagy az ő nagy szerelme!

Ha már voltál olyan hülye, hogy hozzámentél egy muzulmánhoz, akkor mese nincs, edd meg, amit főztél!

Amit az a hozzászóló írt, aki maga is muzulmán feleség, azt jól vésd az eszedbe!

Ezek nem viccelnek ám! HA egy muzulmán férfit a férfiasságában megsértesz azzal hogy megcsalod, MEGKÖVEZNEK! De joga van ahhoz is, hogy megöljön! Az ő törvényeik nekünk európaiaknak nagyon különösek, de náluk ezt nagyon komolyan veszik! Nem vicc, az életeddel játszol, ha kiderül a kapacsolatod ezzel az A-val!!!!!!!!

Kismillió regény, film született már e témakörben, hogy mire képesek a muzulmán férfiak. És jobb, ha eszedbe vésed: az ő törvényeik szerint a gyermek az APÁÉ. Te pedig, mint feleség tulajdonképpen a az ő birtokába kerültél. Szó szerint azt tehet veled, amit akar! Örülj neki, hogy szeret, a tenyerén hordoz, hogy rajong a jövendő gyermekéért, és lapíts, de nagyon!

Ha tényleg nem szereted a férjedet, majd lelépsz, ha az idő alkalmas lesz rá. De a gyereket nem fogod tudni kimenteni magaddal! Haa esetleg mégis sikerülne, életed végéig bujkálnotok, rettegnekek kell majd, nehogy megtaláljon. És csak idő kérdése, hogy ez mikor következik be!

Édes istenem! De nagy marha vagy!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 tetris ***** válasza:
Bocsánat az előbbiért, de elragadtattam magam!
2010. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat,mind jó,tanulságos és rám jellemző!Nem vagyok képes felnőtt fejjel gondolkodni,nem tudok a lábamra álni!Forró fejű vagyok és a pénz elcsábított!Ami a barátnömőt illeti,nem tartom már vele a kapcsolatot!A férjem sziriai,de europai országban esküdtünk meg és itt is élünk europába!A telefonomat azt én vettem volt már régen,nem tudja ellenőrizni!És annak ellenére,hogy már említettem neki,hogy nem szerettem s ha nem képes engem europai nőként elfogadni elhagyom,s mondtam neki,hogy azért akarom othon szülni a gyerekem,hogy majd ne tudja elvenni tőlem még ezek ellenére sem ellenzi,hogy haza menjek és mondta hogy soha nem választaná el a gyermeket az anyjátol,de ha eltalálom hagyni véget vett az életének és leírja egy papírra,hogy miánam ölte meg magát!Mindenröl tud,hogy miért mentem hozzá és hogy mit érzek iránta s mi jár a fejembe...mindent,mindent csak azt nem,hogy tartom a kapcsolatot a volt barátommal!A védekezésről meg azt,hogy soha nem védekeztem(az első 5évig problémma mentesen tudott vígyázni)A férjemmel pedig mikor meg esküdtünk (második az életembe)úgy egyeztük meg,hogy még várunk a gyermekkel,vígyázott is,de lehet azon a napon valamit elbutáskodot,mert ő is meglepődöt nagyon mikor kiderült a terhesség,ha dolgoztam volna lehet akkor még azt vette volna,hogy nem tőle lett,(szerencsére még bevásárolni is vele mentem,mert nem beszélem az itteni nyelvet s amugy a szomszédék is ha szemetet vittem ki is már mondták neki mikor haza jött,ők mind a ketten muzulmánok)mert nagyon idegeskedet ,hogy már pedig ő vígyázot,nem érti hogy lettem terhes de ha már megvan,akkor a jo Isten küldte s el kell fogadni és azután már lassan lassan kezdet oda lenni a babáért!Még az az idegesítő,hogy bárhova megyünk és ahány nőt meglát szoknyába az neki mind k...va,lehet az idös vagy fiatal de K,mert szoknyába van,ez teljesen röhejes és ídegesítő.Még volt az aki tanácsolja,hogy tiszteljem a szokásaikat,hát én tiszteltem amennyire tudtam,mert elfogadtam,hogy fürödni nem tudok bármenyire is irigylem a strandon levőket,na de aztán hogy 36fokos melegben csak fekete vagy farmer nadrágot és sötét vagy ha világos bluzot veszek fel az kicsit vastagabb anyagú ,hogy nehogy egy picit is átlátszó legyen kell föl venni és érzed,hogy olyan rohat meleged van benne,hogy majdnem lélegezni sem tudsz,akkor nem tudom,hogy meddig bírná valaki így!Tisztelem amennyire megengedhetem hiszen sokkal tartozom neki,de lehet ha a régi barátom nem lenne is a válláson járna az eszem!Ezt annak Írom aki a szüreti bált említette.A szüreti bál csak meg erősítette az akaratom!Csak ezért öntöttem ki így mindent ide,hogy lássam ki mit javasolna,mert hogy én félek dönteni,esetleg megint butasságot követtek el.Nagyon hűje meg minden vagyok,s eleget ímadkozom azért,hogy tudjak önálló döntést hozni de ugy sem megy!!!Az még a rossz,hogy nagyon magányos vagyok,nincsennek barátok,nincs akivel két szót szoljak,ha internet nem lenne meg is pusztulnék!Távol van a család,s most még ünnepeket is egyedül ünnepeljem,mivel ő nem tartsa a karácsonyt,husvétot meg ilyennek!
2010. dec. 11. 16:05
 19/25 anonim ***** válasza:
43%

ÚRISTEN! OO

Nem a történet hossza miatt mondom ezt, hanem azért, mert egyáltalán eszedbe jutott az, hogy elvetesd a saját gyermeked. Anyai ösztönök nálad mínuszban vannak?

Ha annyira hálás vagy a férjednek, akkor legalább az imádott gyermekét szüld meg!

Amúgy én a helyedben a férjem mellett maradnék. A saját gyermekem jóléte fontosabb nekem, mint egy nagyobb szerelem, amiből akár több is lehet egy életben.

2010. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"3. Otthagyod neki a gyereket, és csak te jössz vissza. Na ezért a pontért sokan utálni fognak(még jó, hogy névtelen), de ez is egy lehetséges megoldás."

Ez jutott nekem is eszembe, de ez se a legjobb megoldás. A saját gyerekére csak kíváncsi lenne az ember... és a gyereknek se jó így. Én se ismerem az egyik szülőm és mindig sírok ha belegondolok, hogy neki már más családja van, gyerekei és ha elsétálok mellette talán fel sem ismer.

2010. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!