Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? (bővebben lent)

Mit tegyek most? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

arról van szó hogy van egy legjobb barátnőm.. egy tényleg olyan barátnő aki mindent tud rólam én is róla. kb. 3éve vagyunk nagyon jóba. mindig az volt hogy suli után haza tanulunk és utána megyünk valamerre vagy valami. de általába délutánunk 90% együtt töltöttük. féléve összejött egy sráccal. már első talinál smároltak. másodiknál lefeküdtek. barátnőmnek az volt az első alkalma. egyből jött hozzám hogy mi történt. eleinte titokba taliztak . mondtam is nekik h ez igy tök hülyeség. ( én tudtam róla h együtt vannak mert hát mindent elmondunk egymásnak.) aztán megbántam h ezt mondtam. vége lett a titkolózásnak. barátnőm egyre jobban beesett a srácba.. és egyre kevesebbet lett velem. ez most is igyvan . már féléve. elhívom valahova barátnőm inkább lemond engem mert már megbeszélte hogy barátjával megy valahova. őt sose mondja le mert nem akarja megbántani. de eközben engem bánt meg. nem beszélve arról hogy mióta együtt vannak bunkó is lett meg nagyon megváltozott. már probáltam enyhén célozgatni rá h ez igy nem jó.. de semmi. nem tudom hogy mit csináljak. mondjam meg neki konkrétan h figyelj ez meg ez van vagy nyeljem le továbbra is ezt a helyzetet. egyre rosszab. féléve nem megyünk délután soha sehova csak suliba talizunk. kezd nagyon-nagyon elegem lenni. de félek hogy megbántom a nagy őszinteséggel.

azért irtam ide mert gondolom hogy itt értelmes választ kapok a kérdésemre, még ha nem is ebbe a témakörbe tartozik. :)


2010. dec. 9. 19:21
 1/9 A kérdező kommentje:
beleesett*
2010. dec. 9. 19:22
 2/9 anonim ***** válasza:
neharagudj de a barátnőd egy r.banc.második talinál lefeküdt vele?? és még bunkó is veled?? mit pazarlod rá az időt??oké h mindig minden jó volt..de hát ez van..remélem van másik barátnőd is te szegény.:(
2010. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyi sztem mond meg neki őszintén.. és ha nem változik a helyzet.. sztem hagyd.

Szerelmes.. az biztos. Csak lehetséges, h a pasija rossz hatással van rá.


De semmiképpen se nyeld le tovább.

Mond meg neki h tartson egy kis egyensúlyt. Legyen ideje rád, meg a barátjára is. Ne hanyagoljon el téged miatta.


Remélem segitettem. :)

2010. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úristen!! SZERELMES!!! Persze, hogy nem te leszel az első!! Ha majd te is az leszel, megérted.
2010. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a barátja 100%-an rossz hatással van rá.


az meg hogy szerelmes nem kifogás. én is voltam szerelmes és be tudtam osztani hogy mikor vagyok haverokkal és mikor a barátommal. barátnőmnek is menne de a srác befolyásolja vagy mi..


beszélni fogok vele csak félek h rosszul sül el..

2010. dec. 9. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Uhh...Ez történt velem is. Pont egy hete kezdődött. A fiú aki nekem tetszik akart járni a l.barátnőmmel. Ezt a barátnőm tudta hogy tetszik nekem a fiú. Már jártak elötte is, aztán szakítottak elmondták egymást mindennek. Most meignt megkérdezte a fiú, persze ő igent mondott. Azóta kéri hogy menjek le vele a pasijához -_- Oké lementem egészen máig...Tegnap megsértődött valamin. Minden reggel jön értem és együtt megyünk a suliba. Ma nemjött és egy másik lányért ment akit alig ismert. Így akart féltékennyé tenni ugye... Aztán megköszöntem neki lecsaptam a telefon ugyanis 5 perc múlva beccsengettek énmeg ott vártam rá. Nemszóltam hozzá egészen bioszig. Bioszon volt pofája megkérdezni hogy mibajom. O_o Énmeg kerek perec elmondtam neki: Elegem van hogy a pasid fontosabb mint a barátnőd akit oviskorod óta ismersz...Elegem van hogy elhívsz a pasidhoz szünetbe és ttemeg elvagy vele énmeg ott kezdjek valamit magammal. Elegem van hogy levagyok szarva! Elegem van belőled és ha nem változol meg a barátságunknak vége! Szószerint így mondtam neki. Akkor nemérdekelt hogy bocsánatot kér e vagy valami. Semmise csak elmondtam mit érzek. Kibékültünk. 1 nap alatt...De ezt megkell neki mondani mert nincs tisztába vele! Hajrá ^^
2010. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2010. dec. 9. 20:18
 8/9 anonim válasza:

Szerintem nem kéne látsszon rajtad, hogy minden erőddel próbálod magadhoz húzni újra.

Legyél vele érdeklődő, kérdezz a barátjáról, és legalább tegyél úgy, mintha érdekelne. És ami a legfontosabb, ne erőlködj a közös programokra nézve!!!

Csak elvétve mond, hogy milyen jó lenne elmenni valahová...

Aztán, hogyha amiket az előbb írtam betartod, tutira ő fogja felajánlani, hogy menjetek el valahová.


Ha pedig csak az a baja, hogy nem akarja megbántani a barátját, vagyis nem képes nemet mondani neki, az nagy baj, mert a fiúban az a tudat lesz benne, hogy amit csak mond, a barátnőd megcsinálja. Burkoltan ezt is elő lehetne adni neki.


Remélem, valamennyit segítettem.


33/n

2010. dec. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

már probáltam azt h mondom neki h de jó lenne menni erre meg arra és annyit mondott hogy jaja. elhívtam akkor meg "már megígértem barátomnak hogy megyünk ide meg oda. "

nem erőltetek semmit. mindig kérdezem a barátjáról meg minden pedig nem érdekel kedves vagyok...

nem az az elvárásom hogy minden egyes délutánt töltsünk együtt hanem egy héten vagy kétszer legalább mennyünk valamerre.. de a délutánok inkább a barátjára vannak szánva.

2010. dec. 10. 15:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!