Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magam 15 éve...

Nem érzem jól magam 15 éve tartó házasságomban, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elvileg boldog házasságban élek, 2 gyermekünk van, anyagi gondjaink sincsenek. Hónapok óta azt érzem, hogy valami hiányzik az életemből, szeretnék más férfiakkal ismerkedni. Pedig jól megvagyunk a férjemmel, én mégis valaki másra vágyom, és nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel. Próbálok küzdeni ellene, de végül mindig azon jár az eszem milyen lenne valaki mással. Nagyon szenvedek legbelül, hogy mért vannak ilyen érzéseim, és nem tudom mit tehetnék, hogy jobb legyen. Elmúlik vajon ahogy jött?
2010. dec. 9. 08:32
1 2 3 4 5
 41/47 JHVH válasza:
Hidd el a Bibliatanulmányozás segít!!!
2011. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Megnézted/néztétek a Túzállót (Fireproof)? ;-)

Adjátok meg magatoknak ezt az esélyt. Meg fog mozgatni, és még szórakoztok is közben.

2011. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
TŰZálló - elírtam. :))
2011. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Köszi, még nem néztük, de mindenképp szakítunk rá időt! Egy komoly beszélgetésen viszont átestünk azóta, nem tudom még milyen eredménnyel. A bibliával kapcsolatban viszont nincsenek nagy reményeim.
2011. máj. 2. 17:34
 45/47 anonim ***** válasza:

Valalmikor írtad, hogy nagyon közel állsz ahhoz, hogy megcsald. Ezek szerint van kiszemelted?

Mert akkor lehet, hogy ez húzódik az egész szenvedésed mögött.

2011. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Lenne kivel megcsalnom, de egyértelműen nem az a másik személy az oka...
2011. máj. 3. 10:07
 47/47 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, szívesen segítek, ha küldesz mail-t és majd kigobozzuk, megjavítjuk az életkedved, a házasságod. De legalább kísérletet teszünk rá:)

Dorothy, szexológus

2011. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!