Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni? 32/N

Hol lehet ismerkedni? 32/N

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nagyon eljárni otthonról nem tudok, se pénzem szórakozásra, se időm, és egy gyerekem is van, akire szinte mindig nekem kell vigyáznom. Ilyen feltételek mellett hol és hogyan tudnék ismerkedni?
2010. dec. 8. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
pl itt. 33/F
2010. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Éppen ezen gondolkodtam én is! Ráadásul én egy kis városban élek a kisfiammal. 32/N
2010. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a neten, ha nem tudsz nagyon eljárni otthonról.

26/N

2010. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Aranyos az elsö válasza. És tömör.:)) Én a társkeresön ismerkedtem meg a párommal,és több mint egy éve tart a dolog. És nagyon jó!!! Szintén kisvárosban élek a fiammal,nem igazán lehet szorakozni menni,aztán nem is igazán szeretek olyan komolytalan helyekre járni.De igy most már jo. Probáljátok ki,hátha sikerül. Sok szerencsét kivánok. Öszintén.


34/N

2010. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
passz
2010. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ez az!!! Hol lehet ismerkedni?! Nekem a netes társkereső személytelen és unalmas, próbáltam többször. Viszont egyre több helyes, elvált pasit látok a bölcsiben újabban... :)

37N, kislánnyal

2010. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja! És érdekel az első válaszoló!! :))
2010. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló nekem is bejön, kár, hogy nem lehet neki privátot küldeni :-)

Igen, én is kisvárosban élek, és így elég nehéz.

És neten tud valaki olyan társkereső oldalt, ahol azért normális emberek is fent vannak?

2010. dec. 10. 08:21
 9/9 anonim ***** válasza:

17:17 vagyok


a kedvesem.hu-n találkozttunk,ami sajnos azota fizetéses lett. De ha már fizrtsz,probálkozhatsz a randivonalon is. Sok szerencsét.

2010. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!