Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos? Hogy szólnál neki úgy,...

Kínos? Hogy szólnál neki úgy, hogy ne bántsd meg?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek 3 hónapja van egy "kapcsolata"! Ezzel nincs is gond, de három hónapja másról sem beszél, csak a pasiról. Megállás nélkül! Minden alkalommal amikor összeülünk a csajokkal, másról sem beszélünk, csak a srácról, meg a kapcsolatukról! Ami igazából nem is kapcsolat, mert a srác van,hogy 3 napig fel sem hívja. Szeretem a barátnőmet, mindig meg is hallgattam (hallgattuk), de amióta van ez a fiú, csak jön, kibeszéli magát, azt sem kérdezi meg,hogy kivel mi van! Kezdjük észrevenni magunkon, hogy már nem szívesen hívjuk a csajos estékre, mert nincs kedvünk azt hallgatni,hogy ő panaszkodik,hogy ez nem egy normális kapcsolat, de közben nem lép ki stb. Igazából mi sem tudunk beszélgetni, mert ő ugye folyamatosan beszél. Ha óvatosan másfelé akarjuk terelni a beszélgetést, egy percen belül valahogy visszahozza a témát.

Hogy mondjuk meg neki,hogy kicsit már sok? A férjem szerint ezt megbántás nélkül sehogy sem lehet. Mert ha még poénos szólunk is oda, hogy beszéljünk már másról, akkor is rosszul jön ki. De megbántani nem akarom, mert amíg nem jött ez a srác, nem volt vele "gond"!

köszi


2010. dec. 8. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sztem azon nem fog kiakadni, ha van egy csöpp esze, ha szépen szabatosan higgadtan elmondjátok neki, hogy néha kicsit unjátok, hogy mindig a pasi a téma, ha ő veletek van. Dobhattok fel különböző témákat, megkérdezhetitek, hogy ő hogy érezné magát, ha szóhoz sem jutna, mert épp az aktuális pasitokról beszélnétek non-stop... meg meg lehet tőle kérdezni, hogyha ennyire szenved a kapcsolatban, akkor miért nem dobja a srácot, vagy miért nem vele ül le megbeszélni a dolgokat, miért rátok zúdít mindent, amit vele kellene megbeszélnie...
2010. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!