Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Régóta beszélgetek egy lánnyal msnen. Most találkoztunk, de kicsit gyanús nekem, hogy cigány. Nagyon nem bírom őket, és ezt mindenki tudja. Tehát kicsit gáz lenne összejönnöm vele. Családba se nagyon fogadnák el.

Szerintetek


2010. dec. 7. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele és ennyi.
2010. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ezt? Kinézet, viselkedés? Egyébként én se jönnék össze egy cigánnyal...
2010. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem neked kell tudnod.


Mi lenne, ha rákérdeznél nála? Az nem megy? És ha nem is cigány, de úgy néz ki, akkor mit fognak szólni a haverjaid? El fogod nekik magyarázni egyesével, hogy igen, úgy néz ki, de ő nem az? Ha pedig tényleg cigány, vagy legalább részben az, de ő személy szerint rendes, nem olyan, mint amiért te utálod a cigányokat, akkor te mit fogsz szólni magadhoz, ha ezért nem mersz vele szóba állni? Büszke leszel magadra? Ez egy szép kis csapda. Az élet jó tanítómester...


Persze a legegyszerűbb az, ha soha többé nem találkoztok. És akkor minden maradhat ugyanígy, ahogy eddig.

2010. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
most te mások véleménye és a rasszista előítéleteid alapján fogsz dönteni?
2010. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel kiírtad ezt a kérdést, gondolom nem fogadnád el így őt, úgyhogy szerintem akkor mondd meg neki, hogy nem találkozol vele többet.
2010. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnállak! Nekem is ez a parám! Sajnos manapság ez nem olyan egyértelmű! Vállald be, aztán, ha kiderül, hogy mégis az, mond meg neki, hogy ez sajnos nem fog menni.

Persze ez nem miattad, hanem a környezeted miatt.

Egyébként meg lehet, hogy nem is magad miatt utálod őket?

2010. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ásd el magad, mélymagyar barátom...
2010. dec. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!