Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak bele a kapcsolat...

Miért szólnak bele a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés

A történetünk nagyon szépen indult, és ma nagyon csúnya végeredmény felé megy. A helyzet az, hogy a párommal együtt éltünk 1 évet, míg a mélyen túl mélyen vallásos (bigottak)szülei nem tudhadtak. Akkor nagyon boldogok voltunk, éltük életünk, mert anyuka nem tudott beleszólni. Aztán anyóspajti megtudta, hogy együtt éltünk, és szépen belefolyt az életünkbe Túlzottan is. Sajnos én meg hagytam, mert naív voltam, és azt hittem jó lesz, soha nem mondtam neki ellent, hiába akartam, mert nem mindig helyeseltem döntését. Megcsináltuk az eljegyzést is nyáron, hogy a vallásuk miatt ne legyen gond belőle, és após jelölt felhívott, hogy mégsem lakhatunk együtt az eljegyzés után a vallás miatt. Illetve nem volt gerinc bennük, hogy odaáljanak anyós anyja elé, hogy a gyerekek együtt élnek, mert más világ van már mama. Ekkor elköltöztették, utána megint kiharcoltuk, hogy együtt éljünk. Utána megint el kellett költözni anyuka mellé, hogy spóroljon az esküvő utánra. Illetve az volt a baj, hogy nem egyedül lakom a lakásba, de azt nem fogták fel, hogy a 40 ezerről felemelkedett lakáshitelemet, ami mellesleg 110 ezer egyedül nem fogjuk tudni fizetni. Ezt is tudták anyukájáék. Most úgy volt, hogy tegyem ki az unokatesóm és a 14 éves fiát, mert csak akkor élhetünk kettesbe, amikor márciusba elment, akkor világosan letisztáztuk, hogy december 15-én visszaköltözik,mert egyedül maradtam. Erre persze anyuka nem engedte. Hát anyuka tehetne egy szívességet!!!!!!

Mindenkinek azt javaslom nagyon vigyázzon anyós jelölttel!!!!!! Nálunk is minden szépen és jól indult, hogy úgy szeret mint a lányát, lássa, hogy a fia boldog mellettem, meg minden, csak minden szava hazugság!!!!!!!!!!!!! Soha -soha senki ne járjon így, mint én, mert elvesztettem anyós miatt a leendő férjemet, akit imádtam és még mindig is szeretem, mert már rég elküldtem volna anyukát melegebb éghajlatra. Magánéletünkről hazudni kellett, nem mondhattuk meg, hogy együtt élünk, náluk nem aludhattunk együtt a vallás miatt. Hazudni meg lehet az álszenteskedőnek! Engem aki soha nem ártottam neki, mert ellent sem mertem semmiben mondani, én vagyok az antikrisztus,mert rá mertem nézni a pici egyetlen fiacskájára, aki mellesleg 28 éves elmúlt, és még mindig anyukával lakik.Várom a hozzászólásokat, vagy hogyan és mit tennétek a helyzetembe?


2010. dec. 6. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

milyen vallás tiltja ennyire?


ha a pasi ennyire rángatható,akkor menjen anyuci szoknyája alá...

keress jobbat

vagy legyen férfi,mondjon ellent az anyjának,nőjön már fel végre...

ha nem képes erre,akkor keresnék mást,idővel elfelejted...

2010. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a pároddal mindketten dolgoztok, semmi közük hozzá, hogy hol éltek és kivel. Nem írtad az életkorotokat, az azért érdekelt volna. Ha a vőlegényed pedig ennyire hallgat anyukára, akkor érdemes elgondolkodnod, hogy ki neki a fontosabb... egyébként az is lehet, hogy a fiát valami olyasmivel tartja a sakkban, amiről te sem tudsz. (Ez a vallás dolog egy bizonyos kor fölött nem jön már be az érett férfiaknál...)
2010. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én írtam a következő anyósos kérdést... :S

Miért nem értik meg a szülők, hogy a fiuk már felnőtt és a saját élet éli??

2010. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ebből csak jó nagy zűrök lettek volna... Esküvő, gyereknevelés....Hidd el a viszonylag normális nők is megbolondulnak ettől, hát még egy eleve ilyen bolond nőből mit hozott volna ki! Ha a fiával emiatt szétmentetek, te jártál jobban, bár tudom hogy most nagyon nehéz lehet. Szerintem hagyjad a fenébe, ha a srác szeret úgyis visszajön, ha meg fél a mamától, jobb ha nem keseríti meg egyetlen nő életét sem az anyukával együtt.
2010. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez durva. A párom túlvallásos szülei sem buzgók ennyire, sőőőőőőt...vallásosak de nem napellenzősek.

Amúgy ne haragudj, de ha a férjed ezt engedte 28 évesen akkor örvendj, hogy csak a múlté.

Az még lenyelhető, hogy ameddig eltartanak megmondják, hogy a házukban alhattok-e vagy sem. De utána...közük nincs...

2010. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de azokkal kell egyet értenem, akik szerint ha egy 28 éves srác ennyire ugrál a szüleinek, akkor ebből a történetből semmi szép nem sült volna ki ígyse-úgyse. Ha elveszítené a családját (nem, nem kívánok ilyet senkinek), akkor is ő már egy eléggé... hát nem is tudom, hogy mondjam, szépen nem tudom... tutyimutyi, önállótlan alak. Az rendben van, hogy szereti és tiszteli a családját, de hogyha ennyi idősen még nem ő irányítja a saját életét, akkor valószínűleg 60 évesen is mindig valaki más után fog menni.
2010. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!