Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most hogy verjem ki őt a...

Na most hogy verjem ki őt a fejemből?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. 4éve boldog kapcsolatban. Együtt is élünk.

A páromnak aki 26 éves van egy 30 éves unokatestvére.

Elég rég nem láttam, de a sors úgy hozta hogy egy családi akción találkoztunk a hétvégén.

Folyamatosan bámult, mellém ült, beszélgettünk, ahova mentem jött ő is utánam, tulajdonképpen éreztem a vibrálást kettőnk között. Fogalmam sincs mi történt velem, hisz régóta ismerem őt, se nem jobb se nem jóképűbb a pasimnál..egyszerűen csak szerény, és illedelmes, és jó humorú. Olyan szeretgethető érzést váltott ki belőlem. A mostani barátom inkább kemény pasi benyomását kelti, és bár hasonlitanak igy kűlsőre belsőre nem igazán. Nagyon jól megvagyunk, tényleg szeretem nem hagynám el, de nem tudom mi ez az érzés bennem. És még másnap is összefutottam vele egész véletlenül, sőt talán a szilvesztert is együtt töltjük, én meg rettegek hogy mi ez a vonzalom, és félek ha még egyszer úgy néz rám ott valami történni fog.

Nős volt, felesége pár hónap után azonban lelépett egy másik fickóval. Azóta több kapcsolata volt, de egyik sem tartós.

Ő olyan tipikus jólnevelt cuki pasi. Olyan hülyén hangzik de csak igy tudom jellemezni...

Régebben sokat volt nálunk, itt dolgozott, és soha soha nem tartottam vonzónak....pedig akkor még lehetett volna valami....jojj miket irok...nem akarok én semmit de mégis!!!Hát hogy van ez? Megbolondultam hétvége óta,és félek is...attól is ha véletlen megint találkoznánk de attól is hogy ha megint lesz valami akció ő nem lesz ott.

Telefonszámát nem tudom, nem is netezik, de nem is akarom keresni. legyen ugy ahogy lennie kell? Vagy ugye szerintetek is ez csak egy hirtelen fellángolás?

Adjatok tanácsot!

22L


2010. dec. 6. 15:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7 éves kapcsolatom során találkoztam én is ezzel az érzéssel 2 alkalommal. Mindkét esetben elnyomtam az érzést és tovább léptem. Volt hogy néhány hét elég volt hozzá, volt olyan is, hogy kellett néhány hónap. Akkor nem akartam elhinni, hogy a kapcsolatomból igenis hiányzik valami, amit másban előfordul, hogy meglátok és akkor már egyből elindul az a mókuskerék, amiről te is írsz.

Azóta rájöttem, valószínű így volt és már az első alkalomnál el kellett volna gondolkoznom és nem várni még éveket. 7 év után végül mégis szétmentünk, addigra világosodtam meg :D.

Gondold át a kapcsolatotokat a jelenlegi pároddal. Ettől még nem azt mondom, hogy a másik karjaiban kell kikötni. A gondolkoznivaló nem arról szól, hogy a párod vagy a másik pasi-e a nyerő, hanem arra kellene rájönni, hogy mit keresel máshol, amit ott, ahol vagy nem találsz. Utána lehet beszélgetni a pároddal. Ha nincs megegyezés, akkor lépj, ne várj éveket.

2010. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!