Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan verjem ki ezt a fejemből?

Hogyan verjem ki ezt a fejemből?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és nagyon várom már hogy gyerekem lehessen(3-4 múlva).De rettegek attól,hogy mi van ha nem lehet?Ha valami olyan betegségem van.Nagyon sokszor eszembe jut ez,és félek attól,hogy majd ha oda érünk hogy lehet baba,pont e gondolatok miatt nem fog összejönni majd :S

Lehet hülyeségnek gondoljátok,hogy még csak 17 éves vagyok és ezen agyalok,de ahogy másnak a fősuli,diploma a cél,nekem a család.


2011. szept. 21. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt gondoltam mert nekem összevissza jött meg. Volt, hogy 9 hónapig nem menstruáltam. Az átlag 3havonta volt. :O Azt hittem, hogy nekem orvos nélkül nem lesz gyerekem. Persze lett, teljesen spontán, 9 hónap nem védekezés után és ugyanilyen 3 havi ciklussal. :) Szülés után beállt 32-34 naposra és a 3. próbálkozós hónapban sikerült a 2.baba is. Ha ezt elmesélem mindenki csodálkozik, hogy "tényleg?? ezek szerint nincs semmi bajod, hogy így menstruáltál?" Hát ezek szerint nincs. :O
2011. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem 11 éves korom óra szabályos a ciklusom,szinte napra pontosan megjön.Sőt mikor peteérésem van azt is érzem(Mellem fáj,más állagú a fehérfolyásom).De szerintem ettől függetlenül benne van a pakliban hogy valami ok miatt nem lehet majd...
2011. szept. 21. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Megértem hogy aggódsz, de ezzel nem teszel jót. A gondolatnak teremtő ereje van, és ez így igaz. Betegsége akárkinek lehet, nem szabad erre gondolni.

Neked is lesz gyermeked.

Nálunk a családban minden nőnek nehezen sikerült teherbe esni, anyu pl 11 évet várt rám, unokatesómnak sajnos nem is sikerült, ők örökbe fogadtak egy babát. Én is úgy indultam neki hogy na majd én is várok 10 évet, és ELSŐ tervezős hónapban sikerült a baba, aki most már 15 hónapos és éppen most aludt el :)

Ne aggódj, nem lesz semmi baj.

2011. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)És gratulálok nektek :)
2011. szept. 21. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom óta én is azon stresszelek h lehet e vajon babám!most 21 éves vagyok már nagyon szeretnék babát!eddig nem mertem elmenni orvoshoz úgy h megkérdezzem h lehet e majd!de eljött ez a nap is, ma megyek orvoshoz és derül ki minden!sajnos én tudtam is ezt örökölni:( ha volt meddőség a családotokban menny e orvoshoz amint felkészültél arra h megtudd az igazságot! ha érdekel este megírom hogy nekem mit mondtak!
2011. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekünk a családba nem volt ilyen.Aki akart mindenkinek lett gyereke,a család nagyrészében 3.

Írj hogy mi volt az orvosnál!

2011. szept. 25. 09:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem amint majd babát akarunk,én is és párom is elmegyünk ilyen vizsgálatokra.Nem akarok évekig úgy próbálkozni hogy nem is lehet gyerekem.Ha meg azt mondják hogy semmi gond velünk akkor majd jön a baba :)
2011. szept. 25. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!