Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már magamat sem értem. Mi van...

Már magamat sem értem. Mi van velem? Hogy verjem ki végre a fejemből?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult történet, nem is mesélem el elejétől a végéig inkább.

Szóval az a lényeg, hogy én egy 7.-es lány vagyok. És van egy 6.-os fiú, akit kb év eleje óta "ismerek". [eddig is oda járt suliba, ahova én, de egyszerűen azt sem tudtam, hogy létezik] Valamiért szeretnék vele jóban lenni. Haverilag. :)

Mert tök jófejnek tűnik, meg minden. [eddig 1x, vagyis mostmár 2x volt ahhoz "szerencsém", hogy beszélgessek vele picit..Már ha ezeket lehet beszélgetésnek nevezni. Vagyis nem is az, csak nem tudom másképp leírni]

De ma elég bunkónak tűnt. Jó, szerintem csak hülyült, meg tette magát a haverjaik előtt, akik azt mondták, hogy pofozzam fel a gyereket [nem részletezem mi volt, de nem piszkált, vagy ilyesmi...]. xD

Ma EGÉSZ nap ő járt a fejemben. Meg sokszor van ez, hogy róla gondolkozom. Pedig nem vagyok belé szerelmes. Azt hiszem...Olyan idegesítő, hogy már én sem tudom, mi van velem. 1x-1x egy pillanatra azt gondolom, hogy biztos szeretem, csak "titkolom" magam elől. Aztán a következő pillanatban már szidom magam, hogy 100%, hogy nem szeretem, ugyanmár. És tényleg ezt gondolom. De akkor mégis komolyan, hogyan verjem ki a fejemből ezt a fiút? Ráadásul fiatalabb nálam, meg nem is igazán ismerem, csak 1. benyomás alapján vicces fiú. :)


2011. febr. 23. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne akard kiverni a fejedből.. :P a bunkózást valószínüleg a haverjai miatt csinálta.. és ha bírod akkor nem gáz az az 1 év...bár tudom, hogy 7. osztályban nagynak is számíthat, egy 6.-oshoz képest.. beszélgess vele, és akkor meglátod, hogy mi legyen,mit szeretnél...
2011. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Az 1 év, az még szerintem sem annyira gáz, de a fiú alacsonyabb is nálam. :DD

Amúgy ha egyedül van akkor normálisabb, csak simán köszön és annyi. Az osztálytársaim is ilyenek, és ez olyan kiborító. Miért nem tudnak a fiúk társaságban is normálisak lenni?!

Akkor szerinted szeretem őt? Én még mindig nagyon bizonytalan vagyok. :S

2011. febr. 23. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szereted:) Amúgy nálam is alacsonyabb a barátom, 5 cm-vel:D
2011. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is, de ha még nem is szerelemből, akkor is nagyon tetszik... legalábbis ez jön le.. :) ma meg nem számít, hogy alacsonyabb, fiatalabb... legalábbis szerintem ne ezzel foglalkozz..


azért viselkedik máshogy, mert neked akar menőőőzni.. :P

2011. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Full ismerős :))


én sem tudok mit tenni... csak rá gondolok. mert szerelmes vok belé,viszont tudom h ő nem belém. ezért nagyon joba akarok vele lenni.néha jofej,néha bunko.

2011. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt szoktak mondani, hogy: Akit el akarunk felejteni arra gondolunk."
2011. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem bírod kiverni a fejedből, akkor bizony mégis megfogott benen valami

egy év nem idő, az meg hogy éppen alacsonyabb, nem számít, hidd el nekem, a lelke és a személyisége sokkal fontosabb


beszélgess vele sokkal többet

2011. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!