Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Unatkozom. Mivel foglaljam el...

Unatkozom. Mivel foglaljam el magamat? 14/L

Figyelt kérdés
Kérem, az idétlen válaszoktól kíméljetek!
2011. jún. 25. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvass újságot pl.:Joy, Glamour, Maxima, Jó kis nőcis dolgok vannak benne, hallgass zenét, nézz meg egy jó filmet, sminkelj, fesd ki körmöd, főzz valamit, csinálj pudingoz, Facebookozz,
2011. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az újságolvasás jó ötletnek tűnik, de jelenleg csak Nők lapja van itthon, azt pedig már szerdán elolvastam, sőt az egyik rejtvényt megfejtését be is küldtem SMS -ben. :) Zenét már hallgattam jó sokat a youtube -on, pudingpor pedig nincs itthon, amiből tundék főzni! :) Azért nagyon köszönöm, mert a többi ötletnek hasznát fogom venni.
2011. jún. 25. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,nem fogom azt írni h olvass kötelezőket,takaríts,meg tanulj,mert mégis ki a francnak van kedve ehhez nyári szünetben?:)


Fogj egy füzetet,és rajzolj,írj verset,dalszöveget.;)

keress a neten vmi tök jó kis játékot,én azokkal nagyon elvagyok,általában addig csinálom,amíg ki nem viszem.;)

Ha van kutyusod akkor vidd el sétálni,ha nincs,akkor menj el biciklizni vagy sétálni,ha van kedved!

Keress valami jó filmet a neten..azzal hamar eltelik az idő. Ha szeretsz olvasni akkor láss hozzá.;)

Fesd ki a körmöd,próbálgass hajakat,sminkeket.: )

Azt nem mondom h feküdj ki napozni a kertbe/erkélyre,mert itt nem süt a nap..de ha nálatok igen,és van kedved is hozzá,akkor nyomás! :) beszélgess a barátaiddal fb-on,vagy msn-en..gyakorizz,én már jó ideje elvagyok ezzel.:))

remélem tudtam segíteni.;)

2011. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írj regényt, olvass, nézz valami jó filmet, esetleg menj el a barátnőiddel valahová (én nem tudok, mert mindenki a nagymamájánál van :S ), vagy netezz. fesd ki a körmöd (azzal nekem mindig csomó idő elmegy).
2011. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

olvasd végig az összes oldalt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=facebook&sbm..

egész nyárra kitartó program:D

2011. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hívd fel a barátaidat és menjetek el valahova. :))
2011. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess velem MSN-en. 13\F
2011. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jah én se azt mondanám,hogy tanulj ha van valami kötelező olvasmány akkor viszont mindennap egy kicsit elkezdheted,hogy túl legyél rajta és utána jöhet a nyaralás :)

Am sok mindent csinálhatsz bár én is mindig unatkozok =/

Net,msn,facebook

Valami számítógépes játék

Filmek a Jetix try is van egy csomó érdekes tinis film amit ott megnézhetsz vagy le is tölthetsz ingyen!

próbálgass új haj,smink,köröm bármikor szükség lehet rá és legalább begyakorolod gyorsan:)

Barátnőkkel,hawerokkal meny el valahova az is nagyon COOL:) séta,vagy ha van valami olyan ahol vannak csocsó meg ilyenek oda szórakozzatok együtt:)

akkor ha van jó ötleted készíthetsz magadnak valami ékszert v akármit

Áthívhtsz magadnak hawert/barátnőt wele egy filmet :)

sok dolog wan de ma már mindenki azt mondja unatkozok mint a hogy én is:)

remélem segítettem valamennyit 13/L

2011. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Keress valami jó olvasnivalót, zenét, szervezz közös napokat a barátaiddal, menj strandra... Itt van pár jó ötlet:

[link]

2011. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az vagyok, aki a kamaszos oldalról tett közzé egy cikket. A szánkózást persze nem kell megvalósítani, de a többi 29 jó.
2011. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!